Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na koncercie Davida Guetty w Chambord zebrało się prawie 30 000 osób

Na koncercie Davida Guetty w Chambord zebrało się prawie 30 000 osób

Widzowie przebyli wiele kilometrów, aby wziąć udział w występie 56-letniej gwiazdy DJ-a w ramach trzeciej edycji festiwalu „Chambord Live”.

Prawie 30 000 osób zebrało się w sobotni wieczór w Chateau de Chambord (Loire-et-Cher), aby obejrzeć występ gwiazdy DJ Davida Guetty w ramach trzeciej edycji festiwalu. „Chambord na żywo”. Tuż po 22:00 56-letni DJ rozpoczął swój występ swoimi hitami, m.in. Seksowna suka, wspomnienia Lub Zadowolenie„, remiks autorstwa Benny’ego Benassiego, z imponującymi efektami wizualnymi i pirotechniką, podekscytował publiczność, jak zauważył korespondent AFP.

Około godziny 23:00 zaczęło padać, a tłum wyciągnął parasole i płaszcze przeciwdeszczowe. Przed występem DJ wyraził swoją niecierpliwość związaną z występem w prywatnym otoczeniu Château de Chambord. „Za każdym razem, gdy gram we Francji, odczuwam szczególne emocje, drżę, jakby to był mój pierwszy koncert. Zamek tutaj jest niesamowity. Właśnie wspiąłem się po schodach Double Revolution zaprojektowanych przez Leonarda da Vinci. Bycie tutaj jest bardzo emocjonalne daje nam całą energię pozytywności. Chcę, żeby ludzie dzielili ze mną prawdziwą chwilę szczęścia!Powiedział reporterowi Agence France-Presse.

„Widzowie przebyli tysiące kilometrów, aby wziąć udział w koncercie. Bardzo mnie to porusza. Moja muzyka towarzyszyła wielu osobom w chwilach szczęścia. Celebrowanie chwil z życia, nawet w sposób anegdotyczny, jest dla artysty wspaniałą nagrodą.on dodał. „W Chambord, podobnie jak gdzie indziej, gromadzę fanów, którzy śledzą mnie od 22 lat, ale moją główną publicznością są osoby w wieku od 18 do 22 lat. „Cud polega na tym, że moja muzyka nadal przemawia do młodych ludzi”.I przeznaczenie.

„Muzyka Davida Guetty reprezentuje szczęśliwe chwile w naszym życiu”.

Fan Davida Guetty

Niebieski kapelusz został jej przypięty do głowy, a Dorotka została przypięta przed sceną. Ta 41-letnia sekretarka pomocy domowej przyjechała z Villeneuve-sur-Loup (Lotte i Garonne) ze swoją 16-letnią córką. „Wyjechaliśmy w piątek po moim dniu pracy. Tej nocy spaliśmy w samochodzie. Po imprezie zrobimy to samo!”Matka uśmiecha się. „Muzyka Davida Guetty reprezentuje szczęśliwe chwile w naszym życiu”.Czy ona powiedziała?

READ  Netflix udostępnia swoim subskrybentom kilka gier mobilnych

Leander, student drugiego roku studiów magisterskich na kierunku marketing cyfrowy i komunikacja w Cambrai (północ), rzucił się na płotki, aby być jak najbliżej swojego idola. „Kiedy tam jestem, prawie płaczę!”, 24-letni fan eksploduje. Rodzice zaoferowali mu miejsce za 133 euro. Zarezerwowali także dwie noce w hotelu w Blois, aby tam zostać i zwiedzić okolicę. „Widzenie mojego idola w takim miejscu było nieoczekiwane!”Młody człowiek, który już osiem razy oklaskiwał artystę, wyznaje. „Jestem fanem od 8 roku życia. Mam wszystkie jego albumy. To wspaniały artysta, jeden z najsłynniejszych Francuzów na świecie”. Po Stingu w 2022 r. i Imagine Dragons we wrześniu jest to trzecia edycja Chambord Live.