Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna: Astronauta Thomas Bisquet staje się fryzjerem w kosmosie

Thomas Bisquet na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. (© NASA/ZUMAPRESS.com-maxppp.com)

Czy wiesz, że paznokcie i włosy? nie przestawaj pchać w kosmosie ? To jest powód francuskiego astronauty Tomasz Bisket Zamienił się w fryzjera na dzień na pokładzie Międzynarodowa Stacja Kosmiczna Za misję alfa, sobota 17 lipca 2021 r.

Salon fryzjerski w kosmosie

Normand Thomas Bisquet Uwiecznił ten moment, publikując na Twitterze zrzut ekranu, na którym obcina włosy swojemu rodakowi. Mark T Fundy Cześć Na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Jesteśmy w kosmosie od ponad sześciu miesięcy… mamy miejsce na salon fryzjerski. Nie, niezupełnie, ale w razie potrzeby przycinamy włosy. Astro_Sabot wydaje się spięty, zastanawiam się dlaczego.

Tomasz Bisket

Jeśli włosy i paznokcie rosną naturalnie w kosmosie, tak jak na Ziemi, koszenie nadal wymaga dobrej dyscypliny. Wentylacja i ssanie Na stacji kosmicznej, tak jak ją pamięta HuffPost.

nieważki

Astronauta Zmienił nazwę improwizowanego salonu fryzjerskiego na „En apesant’hair”, ukłon w stronę wielu salonów fryzjerskich, którym nie brakuje oryginalności, aby znaleźć swoją markę.

Następnie inni internauci kontynuowali grę słów.

Niedawno, Thomas Pesquet udostępnił zdjęcie Mont Blanc zrobione z kosmosu.

READ  CEA bada napęd jądrowy, aby „przyspieszyć ludzką eksplorację Układu Słonecznego”

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wiedz, że możesz śledzić Actu w kosmosie Aktualności . Za pomocą jednego kliknięcia, po rejestracji, znajdziesz wszystkie wiadomości o swoich ulubionych miastach i markach.