Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Między Harrym Potterem a Domino Challenge internauci nie zdecydowali

W czwartek, 1 lipca, TF1 zdecydowało się na transmisję Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego, pierwszego filmu z sagi eventowej. Ze swojej strony drugi odcinek Domino Challenge był dostępny na M6… wystarczająco, aby wywołać wahanie wśród internautów.

Pierwszego dnia lipca prywatne kanały zaplanowały wielkie rzeczy. Aby uczcić lato w wielkim stylu i być może sprawić, by ludzie zapomnieli o tej jesiennej pogodzie, TF1 postanowiło ponownie wyświetlić wszystkie filmy z serii o Harrym Potterze. W ten czwartek, 1 lipca, Harry Potter i Kamień Filozoficzny były dostępne na Channel One. Tak więc czwartek będzie datą, której nie można przegapić dla fanów słynnego trio. Coś, co uszczęśliwia wielu.

W tym samym czasie kanał M6 wyemitował drugi odcinek swojego nowego programu, Domino Challenge, którego gospodarzami byli Stefan Rothenberg i Issa Doumbia. Ten kolorowy pokaz, wymagający sporej dawki cierpliwości, łączy różne pary zdolne do tworzenia niesamowitych spinów. Ponieważ oba programy kusiły dużą liczbę widzów, internauci wyrazili swoje wahanie na Twitterze. Między Harrym Potterem a Domino Challenge ich serca zawirowały…

wybrany

Po tym krótkim wahaniu wczesnym wieczorem Twittos dokonali wyboru. Niektórzy woleli uciekać się do programu M6, programu, który znaleźli ”Zabawne i niesamowite“.

Pasja do Harry’ego Pottera

Jeśli Domino Challenge miało sporo zwolenników, to Harry Potter ostatecznie oddał wszystkie głosy. Choć fani sagi znają na pamięć każdy film, a nawet każdą linijkę, nigdy nie znudzi im się wracanie do dzieciństwa, by być świadkiem przygód najsłynniejszego czarodzieja świata.

dyskusja

Harry Potter po raz kolejny uwolnił swoje emocje na Twitterze. Tak bardzo, że hashtag „#Harry PotterZostał on umieszczony w Top Tweet, z ponad 30 000 odniesień w środku filmu. Jednak wśród widzów przed ekranami pojawiła się kolejna debata. Czy fani czarodziejów powinni oglądać Harry’ego Pottera po francusku, czy tym razem w oryginale, TF1 pozwoliło zwolennikom sagi wybrać język nadawania i każdy znalazł coś dla siebie.

READ  Bóg psot ujawnia tysiące twarzy w nowej serii Marvela zaprojektowanej specjalnie dla niego

Jedno jest pewne, dwadzieścia lat po pierwszym hicie o Harrym Potterze filmowa saga nie marszczy się i nadal zachwyca ludzi.

Możesz być również zainteresowany tą treścią: