Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato – Paris Saint-Germain: Kylian Mbappe ostrzega Katar

Mercato – Paris Saint-Germain: Kylian Mbappe ostrzega Katar

Piłka nożna – Mercato – Paris Saint-Germain

Mercato – Paris Saint-Germain: Kylian Mbappe ostrzega Katar

Opublikowano 2 stycznia 2024 o 4:45

Na kilka miesięcy przed wygaśnięciem jego kontraktu wszyscy zastanawiają się, co zrobi Kylian Mbappe. Paris Saint-Germain nadal ma nadzieję, że uda mu się go ponownie przedłużyć po 2022 roku i zdobyć dziką kartę w starciu z rywalami ze strony Realu Madryt, który marzy o tym, by w końcu móc mianować kapitana drużyny francuskiej.

To jest w tej chwili najważniejsze pytanie. Kilka miesięcy po burzliwym lecie, podczas którego został zwolniony, Kyliana Mbappe Musi zdecydować, czy kontynuować przygodę Paryż Saint-Germain. Jego kontrakt wygasa w czerwcu Real Madryt Ma nadzieję, że uda mu się zabezpieczyć swoje usługi.W Paryżu nie rezygnujemy z defetyzmu.

Paris Saint-Germain napawa optymizmem

Według informacji otrzymanych od drużynaBylibyśmy raczej optymistami, jeśli chodzi o przedłużenie Mbappe ! Stosunki mogłyby się poprawić po wakacyjnych napięciach, szczególnie z prezydentem Nassera Al-Khulaifiego. Pieniądze nie będą przeszkodą Paryż Saint-Germainz nowym, ogromnym kontraktem, który mógłby mu zostać zaproponowany.

Mbappe docenia nowy projekt, ale…

Zapytałem wcześniej TalkSport, Loica Tanziego Potwierdza również, że możliwe jest przedłużenie kontraktu Kyliana Mbappe, ale w projekcie należy dokonać zmian. Francuska gwiazda doceni nowy kierunek, jaki obrał Paryż Saint-Germain Od zeszłego lata i mogłem zdecydować się na zapisanie się na dłuższą metę. Ale bądź ostrożny, bo najważniejsze jest pokazanie mu, że może szybko wygrać Ligę Mistrzów w Paryżu.

READ  Lyon wyeliminował Paryż pod koniec meczu, strzelając trzy gole z rzędu