Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mathilde Sener opowiada o swojej „nieco prywatnej” historii.

W wywiadzie dla Le Parisien Mathilde Senir oddała hołd Yvesowi Rennerowi, który zmarł w wieku 78 lat w sobotę 24 kwietnia. Aktorka oddała hołd reżyserowi, który znał ją od 25 lat.

Yves Renee Oddychaj ostatni w nocy z piątku 23 na sobotę 24 kwietnia w jego domu w Neuilly-sur-Seine w Hauts-de-Seine. To był atak serca i przezwyciężyłem go 78-letni aktor i reżyser. Champion serial telewizyjny Komisarz Mulan Zostawiłem Jego żona Karen i czworo dzieciWielu fanów, ale także wielu znanych krewnych. Reżyser już to zrobił Pozdrowienia W prasie i na portalach społecznościowych od Jean-Luc RichmanAlbo Bernard Montiel, Jean-Pierre Foucault, Nikos Eliagas, Ingrid Chauvin, Fabian Karat czy nawet Anthony Delon.

„Był jedną z najważniejszych osób w moim życiu”

Bez zapominania Mathilde Sener, Kto zgodził się podzielić swoim żalem paryski. Aktorka Yves Rainier znał dobrze, a jej śmierć była dla niej szczególnie niepokojąca. – Znamy się od dwudziestu pięciu lat. Nawet nie pamiętam, jak się poznaliśmy, może z klanem Hallidayów. Był częścią gangu Johnny’ego. Wyjaśniłem naszym kolegom. Poza jego przyjaźnią z kimkolwiek, kto zrozumiał Jacqueline Sauvage: To był on lub ja, The Towarzysz Matteo Beatty Współpracowała z nim zawodowo.

Z pasją, siostroEmmanuel Senner Potwierdził to „To było jak ktoś z [s]Rodzina „. „Mój ojciec [Jean-Louis, ndlr] Zmarł dziewięć miesięcy temu w tym samym wieku. Yves uwielbiał mojego ojca, więc to była pierwsza rzecz, którą powiedziałem [en apprenant la nouvelle], To jest : „Dołącz do mojego ojca”. Był jedną z najważniejszych osób w moim życiu ”. Rozwiń gwiazdę Epickie kino kemping, Która wiele zawdzięcza mężowi Karen Renner.

Reżyser, który musiał udowodnić swoje umiejętności

„Yves i ja, to rodzaj szczególnej historii. Jesteśmy przyjaciółmi od lat, mieliśmy całą ich grupę, jedliśmy kolację i pojechaliśmy razem na wakacje. Byliśmy bardzo blisko i pewnego dnia dotarł do mnie. Powiedział: „Chcę się odwrócić.” Miała mu pomysł Dyrektor ds. Zdrowia Od lat [En 2012, elle a joué le premier rôle dans son film, ndlr]Powiedziała Mathilde Senner, która pamięta, że ​​na początku Yves Rainier nie miał łatwo znaleźć miejsce w Siódmej Sztuce. W tym czasie były takie struny [celles du groupe] France Televsion, który niechętnie pozwolił mu zostać reżyserem, ponieważ nie miał wizerunku utalentowanego reżysera. Powiedziałem, że bez niego nie zrobię tego, a po tygodniu zgodzili się. Wtedy przysięgli na to. „Przypomniałem sobie ze smutkiem.

READ  Netflix: udostępnianie haseł, dzwonienie z domu, sterowanie... Oto wszystko, co zmienia się na Twoim koncie

Ten artykuł został napisany we współpracy z 6Medias