Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Maski i nurkowanie z rurką przybierają tragiczny obrót: amputacja 10-letniego chłopca po zaatakowaniu przez rekina

Dzieciak nurkował w sobotę na rafie w Loewy Key na Florydzie, kiedy został ugryziony w nogę przez rekina, prawdopodobnie buldoga. Kot otworzył się w Internecie, aby pomóc finansowo swojej rodzinie, która niewątpliwie będzie musiała ponieść znaczne koszty zdrowotne.

Podróż morska zamieniła się w tragedię. Jak wspomniano Le Figaro, 10-letni chłopiec został zaatakowany przez rekina w sobotnie popołudnie na Florydzie w USA. Dziecko nurkowało w rafach Looe Key, kiedy zostało ugryzione przez rekina, prawdopodobnie buldoga, gatunek, który może mierzyć do 4 metrów i ważyć 300 kilogramów.

Według naszych kolegów, chłopczyk „cudem zdołał przykleić się do pływającego piankowego kija i został uratowany przez członków rodziny, którzy założyli opaskę uciskową”. Ale ofiara będzie miała następstwa: lekarze musieli amputować mu nogę poniżej kolana. Internetowy kot został otwarty Udzielenie pomocy finansowej rodzinie młodej ofiary, która niewątpliwie poniesie znaczne koszty zdrowotne. Zebrano już prawie 63 000 $.

Chociaż ryzyko ugryzienia przez rekina pozostaje niskie u wybrzeży stanu Nowy Jork, liczba ataków tego lata jest niezwykle wysoka. według Telewizja BFMRekiny nie atakują ludzi celowo, ale mogą pomylić ich ze swoją zwykłą zdobyczą.

READ  Nie żyje mecenas Sarah Weddington, która zdobyła prawa do aborcji w Stanach Zjednoczonych