Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marvel Quiz: Czy znasz prawdziwe imiona Avengers?  Wiadomości kinowe

Marvel Quiz: Czy znasz prawdziwe imiona Avengers? Wiadomości kinowe

Podczas gdy „Doctor Strange” zostanie wyemitowany dziś wieczorem w TF1, sprawdź swoją wiedzę na temat tytułów postaci żyjących w Marvel Cinematic Universe.

Czy znasz Marvel Cinematic Universe od podszewki? Czy wiesz absolutnie wszystko o Iron Man, Hulk czy Black Panther? Ant-Man, Spider-Man czy Black Widow nie mają dla Ciebie tajemnic? Podczas gdy Doctor Strange nadawany jest dziś wieczorem w TF1, czas sprawdzić swoją wiedzę o uniwersum Marvela, próbując znaleźć imiona i pseudonimy następujących postaci.

Wyreżyserowany przez Scotta Derricksona, noszony przez Benedicta Cumberbatcha, Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton i Madsa Mikkelsena, Doctor Strange opowiada o przygodach utalentowanego chirurga, który po przerażającym wypadku samochodowym został zmuszony do porzucenia swojej prestiżowej kariery. Następnie udał się do Nepalu, aby tam spotkać się z szejkiem i nauczyć się sztuki mistycznej.

Czy wiesz ?

dr Gharib

Kiedy projekt został uruchomiony, Benedict Cumberbatch nie był jedynym kandydatem, który wcieliłby się w słynnego Doktora Strange. Wśród wielu innych aktorów, którzy mieli wyjaśnić Czarodzieja, są Joseph Gordon-Levitt, Keanu Reeves, Jake Gyllenhaal, Ethan Hawke, Matthew McConaughey, Oscar Isaac, Tom Hardy, Colin Farrell, a nawet Ewan McGregor.

człowiek Mrówka

Aby przygotować się na wcielenie superbohatera, Paul Rudd musiał przejść intensywny trening sportowy, a także przestrzegać ścisłej diety. Próby opłaciły się tak bardzo, że według Michaela Douglasa projektanci kostiumów w filmie zostali zmuszeni do zrewidowania swojej wersji. W rzeczywistości, po tym, jak Paul Rudd zyskał tyle masy mięśniowej, nie mógł już zmieścić się w swoim kostiumie.

strażnicy Galaktyki

Aby móc wcielić się w bohaterów filmu, niektórzy z obsady musieli przejść pewne fizyczne przemiany. Tak więc Karen Gillan, która gra Nebulę, musiała ogolić całą głowę. Benicio del Toro, tłumacz tajemniczego kompleksu, zgodził się na rozjaśnienie włosów. Natomiast Chris Pratt, lepiej znany jako Star-Lord, przez pół roku był na diecie, tracąc prawie trzydzieści kilogramów.

READ  Recenzja Bohatera Codziennego