Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

— Marion najwyraźniej wie, że nie mam kochanki.

W swoim nowym filmie „On” Guillaume Canet gra kompozytora, który potrzebuje inspiracji i balansuje między dwiema kobietami. Ale w życiu aktor i reżyser kieruje swój wzrok tylko na osobę, która dzieliła jego życie przez prawie 15 lat, Marion Cotillard.

chmury kanye Powraca na ekrany z He, siódmym filmem fabularnym, który napisał i wyreżyserował, w którym występuje. W tym filmie aktor i reżyser przedstawia swojego potrzebującego inspiracji kompozytora, balansując sercem między dwiema kobietami: żoną, graną przez Virginie Evirę, i kochanką, graną przez Letitię Castę.

Jeśli scenariusz rezonuje z pewnymi aspektami życia aktora i reżysera, takimi jak porzucenie niektórych jego lęków i cierpienia, to cudzołożny związek jest rzeczywiście fikcyjny – spójrzmy prawdzie w oczy! W mieście Guillaume Canet od prawie 15 lat dzieli życie Marion Cotillard, matki jego dzieci Marcel (10 lat) i Louise (4 lata). Jego największe wsparcie i najlepszy krytyk, to ona odkryła projekt filmowy podczas pisania scenariusza. W napisach filmowych aktorce przypisuje się również „współpracę artystyczną”. Nie pisała na swojej klasie, ale krytykowała treść lub format i kierowała mną. Uwielbiałem z nią nieustanną i cenną grę w ping-ponga.

czytać : Marion Cotillard, jej piękna wypowiedź o Guillaume Canet

„Zawsze nie potrafiłam kochać dwóch kobiet jednocześnie”

O niestabilnej postaci, którą ucieleśnia jej towarzysz, Marion Cotillard uważa, że ​​połączenie rzeczywistości i fantazji wyzwala. „Marion najwyraźniej wie, że nie mam kochanki. W przeciwieństwie do mojej postaci, zawsze nie byłam w stanie pokochać dwóch kobiet jednocześnie”.

Prawie 20 lat po jego pierwszej produkcji „Mon idole” (wydanej w 2002 roku), lata po przebojach „Ne le dis le dire à personne” (2006), „Les Petits mouchoirs” (2010) i ostatnio „We will zakończyć” Ensemble” (2019), Guillaume Canet potwierdził swoją poważaną pozycję w świecie francuskiego kina. Jego sekret? Po tym, jak udało mu się stworzyć swoją filmową rodzinę. “Moja żona, moi przyjaciele, mój producent”. W nadchodzącym filmie z 2022 roku , „Asterix i Obelix: Bliskie Imperium”I tym razem jego syn Marcel podpisze swój debiut. “Chciałby być fanem Asterixa. Często widziałem, jak przychodził do mojego biura, aby odebrać albumy mojego ojca, które czytałem, gdy byłem dzieckiem. Jest taki piękny, ta transmisja. “

READ  Gerard Klein „The Slacker”: Na emeryturze na wsi z żoną instytut planuje nagły powrót

Znajdź nasze zdjęcie Guillaume Canet pod numerem 3780 z Paris Match.

posiada : Nasze cotygodniowe relacje – napaść seksualna: modele oskarżają

Jakiekolwiek klonowanie jest zabronione