Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Majali Bardah z zadowoleniem przyjmuje oskarżenie rapera o molestowanie elektroniczne

Majali Bardah z zadowoleniem przyjmuje oskarżenie rapera o molestowanie elektroniczne

Dzień po tym, jak raperka Bubba została oskarżona o „rażące molestowanie moralne”, założycielka agencji influencerskiej Shauna Events potwierdziła w BFMTV, że jej życie jest „od 16 miesięcy zagrożone”. Broni się, przedstawiając się jako „informator” w obliczu „influencerów”.

„Zostałem wrzucony na żywy stos, abym mógł zostać spalony”. Biznesmenka Majali Bardah, gość BFMTV, powiedziała we wtorek wieczorem, że „pogodziła się” z postawionymi jej zarzutami „rażącego molestowania moralnego”.

„Bubba nie jest sygnalistą. Nękał mnie osobiście, a potem znalazł sposób na usprawiedliwienie swoich działań” – powiedziała założycielka agencji influencerskiej Shauna Events.

Sprawa Buby i Majali Bardah: gdzie są procedury prawne?

Prawda jest taka, że ​​artysta kilka miesięcy temu rozpoczął krucjatę przeciwko tym, których nazywa „wpływy”, Potępianie wielokrotnych oszustw wobec użytkowników Internetu. Od maja 2022 r. Majali Bardah jest na jego celowniku i jest celem ataków osobistych i klipów wideo. Zgodnie z komunikatem prasowym opublikowanym na jego koncie X we wtorek rano: „W dowolnym momencie [il] NIE'[a] Próbuj nękać lub grozić komukolwiek.”

„Boję się o swoje dzieci”

Akt oskarżenia Buby jest następstwem licznych skarg Majali Perdy, który przyjął tę wiadomość jako „wielkie zwycięstwo”. Na planie BFMTV chciała podnieść świadomość na temat „dramatu” wokół nękania w Internecie.

„Boję się o swoje dzieci” – powiedziała, odnosząc się do wymiany zdań, w której „błagała” rapera, aby przestał, w obliczu licznych gróźb śmierci, które otrzymywała w Internecie. Powiedział: Im bardziej wzrasta Twoja męka, tym bardziej tęsknię.

„Czuję się, jakbym była bita codziennie od rana do wieczora” – powiedziała z żalem. „Wolałabym, żeby raz mnie trzymał fizycznie przez 15 minut i bił mnie fizycznie, aż zapomni o mnie i odejdzie”. Jestem sam.”

Oprócz śledztwa wymierzonego w Bubę, od listopada do stycznia przed paryskim Trybunałem Karnym będzie sądzonych 28 osób pod zarzutem kwalifikowanego cyberstalkingu, grożenia śmiercią lub nawet grożenia popełnieniem przestępstwa przeciwko Majali Perdzie.

READ  Zrównoważ swój post: Cyril Hanoun ogłasza koniec programu i ujawnia nowe projekty telewizyjne