Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lotto: gracz wygrywa jackpot w wysokości 30 milionów euro, nowy rekord

Miał szansę 1 na 19 milionów na znalezienie zwycięskiej kombinacji. Upuść gracza – lub gracza – z Ille-et-Vilaine Historyczny zapis loterii we Francji W najbliższą sobotę wygrana jest jackpot w wysokości 30 milionów euro.

Według naszych informacji zwycięzca zweryfikował swoją sieć w punkcie sprzedaży. Jeśli kwota jest zbyt wysoka, to dlatego, że ta kombinacja (5 18 23 34 44 i 5 dla szczęśliwej liczby) kończy czarną passę 28 losowań bez zwycięzcy pierwszego miejsca, niespotykaną od 45 lat istnienia.

Poprzedni rekordowy los na loterię został uruchomiony online i pozwolił jej właścicielowi zebrać w kieszeni 26 mln euro we wrześniu ubiegłego roku. Tak więc jest to rok wszystkich rekordów loterii we Francji od 15 października ubiegłego roku, Mieszkaniec Tahiti wygrywa najwięcej Nigdy nie zarejestrował się na loterię w Europie: tym razem 220 milionów euro w EuroMillions.

Nagromadzenie rekordów w ostatnich latach wynikało również ze zmian w regułach gry, zarówno w Loto, jak iw EuroMillions. W przypadku „małej” loterii w 2008 r. istniała szansa 1 na 14 milionów trafienia idealnej sześciocyfrowej kombinacji, w porównaniu do 1 na 1,9068840, aby być dokładnym, teraz.

Zwycięzca Breton ma teraz 60 dni na przedstawienie się i odebranie nagrody.

READ  Entuzjazm dla Metaverses jest silniejszy w krajach wschodzących