Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ligue 1 France oficjalnie potwierdziło transfery Juniora Mwangi, Dylana Bakwy i Angelo Gabriela

Ligue 1 France oficjalnie potwierdziło transfery Juniora Mwangi, Dylana Bakwy i Angelo Gabriela

Tak więc Racing i Girondins de Bordeaux osiągnęły porozumienie w sprawie transferu obrońcy Junyeona Muanga i lewego skrzydłowego Dylana Bakwy. Obaj podpisali czteroletni kontrakt z klubem ze Strasburga.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy liczyć na Juniora Mwangę, bardzo obiecującego młodego obrońcę, w nadchodzących sezonach. Podobnie jak jego były kolega z drużyny Bordeaux, Dylan Bakwa, będzie mógł się rozwijać i kontynuować swoje postępy w wyścigach, gdzie go witamy ”.Szef wyścigów Mark Keeler powiedział w komunikacie prasowym klubu.

„To ważny krok w mojej karierze. – wyjaśnił Junior Mwanga. Gra na najwyższym poziomie zawsze była moim marzeniem i bardzo się cieszę z pomysłu odkrycia Stade de la Meinau i jego atmosfery. Teraz ode mnie zależy, czy dam z siebie wszystko kibicom, drużynie i trenerowi, który ma wyjątkowe doświadczenie i który da dużo młodym zawodnikom takim jak ja.

„Czuję wielką pasję i dumę z jego konkretnej strony Dylan Boca. To moja pierwsza zmiana i ważny dzień dla mnie. Strasbourg to historyczny francuski klub piłkarski, a przy ognistej publiczności jest to bardzo motywujące! Przyjeżdżam z dużą ambicją, ale także z wielką pokorą i oddam się drużynie, aby pomóc klubowi osiągnąć jego cele.

Angelo Gabriel autorstwa Seydou Sow

Później tego samego dnia klub z Dolnego Renu sformalizował wypożyczenie brazylijskiego napastnika Angelo Gabriela, którego Chelsea kupiła tego lata za 15 milionów euro. Był bardzo widoczny podczas przygotowań z The Blues, a były zawodnik Santosu mimo to spędzi sezon w Alzacji, zanim wróci do Londynu. Możliwa umowa dzięki BlueCo, nowemu właścicielowi Racingu.

„To bardzo dobry młody zawodnik, który już dużo grał na najwyższym poziomie dla swojego kraju. Widzieliśmy go już dwa lata temu w Brazylii i cieszymy się, że możemy go powitać. Jestem zachwycony, że ten proces jest teraz jest to możliwe dzięki BlueCo. Angelo jest naprawdę szczęśliwy, że tu jest i dobrze jest widzieć jego świeżość i szczęście”. Zaraźliwe!— powiedział Mark Keeler w oświadczeniu.

READ  Nowy etap sprzedaży biletów w czwartek, 30 listopada

„Jestem bardzo podekscytowany tym wyzwaniem, a moim celem jest pomóc drużynie osiągnąć szczyt! Mam też przyjemność odkrywania francuskiego futbolu, który jest jednym z najbardziej znanych na świecie, ze stylem gry, który lubię i bardzo mi odpowiada. Nie mogę się doczekać, aby zacząć!”, mówi Angelo Gabriel. »

Zauważony na skraju boiska podczas części wtorkowego porannego treningu, obrońca Saïdou Sow powinien, bez niespodzianki, być kolejnym zawodnikiem, który zaangażuje się w wyścigi.