Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lie Theory i 11-Bit Studios przedstawiają The Thaumaturge

Lie Theory i 11-Bit Studios przedstawiają The Thaumaturge


Lie Theory i 11-Bit Studios przedstawiają The Thaumaturge

taumaturg

Po długim zagłębianiu się we wszystko, co mroczne i niejasne, zespół wydawniczy i deweloperski w 11-Bit Studios i Fool’s Theory z dumą przedstawia taumaturg. Ta oparta na fabule gra fabularna, z unikalnym stylem walki, rozwojem postaci i mechaniką dochodzenia, zajmuje się złożonym tematem demonów. taumaturg Znajduje się w Warszawie, zróżnicowanej kulturowo metropolii i stolicy Polski, która na początku XX wieku została zaanektowana przez Imperium Rosyjskie. Wymagając od graczy dokonywania moralnie niejednoznacznych wyborów, wkraczają do duchowego królestwa rządzonego przez ukryte siły, których zwykły człowiek nie jest w stanie pojąć.

W 1905 roku pod jarzmem carskiej Rosji Warszawa to miasto silnych kontrastów. Bieda i zamieszki są tam tak samo jak bogactwo wyższych sfer i polityczne intrygi. To miejsce, w którym ścierają się interesy grup różnych wyznań, Żydów, Polaków i Rosjan, gdzie życiowa szansa jednego człowieka może oznaczać przedwczesną śmierć drugiego.

W nadprzyrodzone pęknięcia między prawdziwym światem a cieniami tej izometrycznej narracyjnej gry RPG Ezoteryczne istoty zwane Salutorami. Pobłogosławieni ogromną siłą, tylko Taumaturgowie mogą naprawdę wyczuć obecność Salutora i wykorzystać jego unikalne zdolności tak, jak uzna to za stosowne. Taumaturg, który jest w stanie przeniknąć luki ludzkiej osobowości do rdzenia psychiki człowieka, z taką łatwością odkryje jego szczere intencje i ukryte pragnienia, że ​​ujawni jego wstydliwe sekrety, wypaczenia, przesady i niedoskonałości. Lojalni, posłuszni swoim panom, Salutorzy pozwalają Taumaturgom manipulować ludźmi, wykorzystywać ich sekrety i niepewność oraz naginać ich wolę, aby zaspokoić własne potrzeby, jednocześnie zmieniając otaczający ich świat. Jeśli chodzi o walkę turową, wywodzący się z różnych kultur Salutorzy są potężną siłą i bardzo przydają się podczas niebezpiecznych starć w ciemnych zaułkach dzielnic takich jak Braga.

taumaturg Obraca się wokół idei demonów zarówno fizycznie, jak i metaforycznie. W końcu jest to gra przesiąknięta filozofią 11-Bit Studios i mająca na celu dostarczanie sensownej rozrywki. Temat ten jest przywoływany w różnych aspektach gry, takich jak mechanika gry czy osie narracyjne, by wymienić tylko kilka.I mówi Karolina Kuzia-Rokosz, dyrektor ds. designu w Fool’s Theory. Jeśli mówi stare powiedzenie, Każdy ma swoje demonyOn będzie grał taumaturg Uświadomi graczom, że nie wszystko musi być tym, czym się wydaje.

READ  Alain Chabat potwierdza, że ​​jego film „Late” na TF1 „nie będzie pustą rozrywką”

„Fool’s Theory okazało się świetnym studiem, które spełniło nasze pragnienie dodania imponującej gry RPG do naszego portfolio gier”I gratuluje sobie Marka ZimakaI Dyrektor zarządzający odpowiedzialny za produkcję w 11-Bit Studios. Przy dużym zespole około 60 osób i stosunkowo przyzwoitym budżecie, taumaturg jest naszym największym jak dotąd projektem wydawniczym, przypomina nam o pierwszym mróz. Jest to projekt bardzo bliski naszym sercom, ponieważ dzieje się w miejscu, w którym wielu z nas się urodziło i wychowało, z którym się utożsamiamy i które naszym zdaniem nie zostało jeszcze odpowiednio przedstawione w grze. Krótko mówiąc, jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością podkreślenia tego, co ukształtowaliśmy w ciągu czterech lat od pojawienia się pierwotnego pomysłu”.

Demo z taumaturg Zostanie zaprezentowany za zamkniętymi drzwiami na tegorocznym GDC, które odbędzie się w marcu w San Francisco.

Źródło: informacja prasowa – ostrzeżenie

pełne wyżywienieŚwiergotredditpinterestLinkedine-mail