Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lidl ponownie wprowadza na rynek maszynkę do golenia Star z lat 60., zapewniającą doskonałe golenie bez wysiłku – Tuxboard

Lidl ponownie wprowadza na rynek maszynkę do golenia Star z lat 60., zapewniającą doskonałe golenie bez wysiłku – Tuxboard

Brzytwy z lat 60. XX wieku są uważane za najlepsze. Lidl postanowił więc wznowić to zjawisko!

Mimo, że maszynka do golenia jest bardzo skuteczna, nic nie przebije starych, dobrych maszynek do golenia z lat 60-tych. Lidla Uderz mocno, wznawiając ten trend!

Lidl: Zadowolenie klienta ponad wszystko!

każdego roku, Lidla Nieustannie zaskakuje swoich lojalnych klientów wszelkiego rodzaju nowościami. Firma robi furorę swoimi produktami spożywczymi, ale także sprzętem AGD, artykułami higienicznymi i produktami pochodzenia zwierzęcego.

Krótko mówiąc, nie da się wyjść z pustymi rękami! Ponieważ marka zawsze stara się zadowolić swoich lojalnych klientów. Dzięki nowemu portalowi Lidl.fr niemiecka firma uzyskała jednomyślne poparcie. Jak na razie sukces jest realny.

W rzeczywistości witryna odniosła taki sukces, że znalazła się w rankingach odbiorców Médiametrie obejmujących dwadzieścia najlepszych witryn e-commerce. Cóż za sukces dla marki, która 10 lat temu nie cieszyła się dobrą opinią…

Médiametrie co trzy miesiące śledzi ranking i rozwój oglądalności głównych francuskich witryn komercyjnych. Wiedz o tym Lidla Tym samym w trzecim kwartale 2023 roku zajmuje siódme miejsce.

Nasi koledzy zgłaszają średnio 15,82 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. To znacznie więcej niż liczby Carrefoura. Jednak Giant jest znacznie bardziej popularny… ale strona znajduje się na ósmym miejscu z 14,44 milionami unikalnych użytkowników miesięcznie.

I to nie wszystko! ponieważ Lidla Mocniej uderza też przed dziesięciobojem. Przypominamy, że w zeszłym roku sklep sportowy został wybrany ulubioną marką Francuzów.

Po dyskoncie wielkimi hitami stały się lokalizacje Fnac, Shein i Leroy Merlin. Podobnie jest z Veepee. Lidla Stanowi to 88,4% odwiedzających za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Nie ma więc wątpliwości, że dyskont rozpoczyna 2024 rok bardzo dobrze.

Sieć domów towarowych kontynuuje swój rozwój dzięki nowym produktom. Jak ta maszynka do golenia z lat 60. XX wieku, która obiecuje zadowolić wszystkich mężczyzn poszukujących produktu wysokiej jakości.

Lidl przywraca do życia tę fajną maszynkę do golenia z lat 60.!Lidl przywraca do życia tę fajną maszynkę do golenia z lat 60.!

Lidl przywraca do życia tę fajną maszynkę do golenia z lat 60.!

Świetna maszynka do golenia w sklepie!

W 2024 r. wiele osób będzie uciekać się do maszynki do golenia, aby szybciej się golić. Jednak nie jest to najlepszy pomysł. Ponieważ są na ogół mniej precyzyjne niż żyletki.

READ  Animacja przedstawiająca lądowanie łazika Chandrayaan-3 na Księżycu

Lidla Postanowiłem więc ponownie wypuścić na rynek starą, dobrą maszynkę do golenia z lat 60., co było wówczas sensacją. Ma klasyczny akcent, który z pewnością przypadnie do gustu. Ta maszynka do golenia zapewnia nieskazitelne golenie.

I to nie wszystko! Bo to też przywołuje stare, dobre wspomnienia. Ta popularna maszynka do strzyżenia ma klasyczny kształt ze śrubami regulacyjnymi. Idealny do doboru odpowiedniej gęstości.

Jeśli masz gęste włosy, ten produkt jest dla Ciebie Lidla Zrobione dla Ciebie. Ponieważ w opakowaniu znajduje się zestaw 5 ostrzy. Obiecują dokładne i gładkie golenie. Wymiary to: 10,5 x 4,1 x 2,5 cm.

Jeśli chodzi o wagę, wynosi ona 77 gramów. Należy pamiętać, że ta brzytwa Lidla Wykonane ze stali węglowej. Jest to zatem materiał, który miał okazję się sprawdzić. Jest znany ze swojej trwałości i wytrzymałości.

Lidla Chciałem postawić na jakość, żeby nie wyrzucać go po użyciu. Jeśli chodzi o cenę, grozi mu upadek z tysiąca pięter! Bo w sklepach kosztuje tylko 4,99 euro.

Tak! Wystarczy niecałe 5 euro, żeby poczuć nostalgię za latami 60.