Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Laurie Manudou i Jeremy Friott: „Słaba” para w obliczu pożarów Gironde, ich wspólna trauma

W Żyrondzie nadal rozprzestrzeniają się pożary. 19 000 hektarów już spalonych zachodnia Francja, W tym duża część lasu przylegającego do Bassin d’Arcachon. obszar zamieszkany przez Lor Manudu i Jeremy Ferro, którzy widzieli tylko zniszczenia swoich domów.

obserwuję płonącą wannę słabyByły kandydat pisał dla dźwięk W swojej historii na Instagramie z poniedziałku 18 lipca dzieli się ujęciem pola z ogromnym dymem kłębiącym się na horyzoncie. Potem widzimy go po lewej stronie obrazu, oglądającego tę tragedię z założonymi rękami i jest całkowicie bezradny. Następnie udostępnił dwa filmy, na których tym razem widzimy ogień, a nie tylko dym. „Akwarium już nigdy nie będzie takie samo„Już żałował swojej historii w ostatnią niedzielę, kiedy był na plaży, a potem na niebie pojawiła się gęsta czarna chmura.

„Piekło w niebie”

Ze swojej strony Laure Manudo podzieliła się swoją historią z postem swojej byłej nominowanej Kristel Josette Koh Lanta. Przerażający obraz, na którym widzimy las poddawany płomieniom tych niekontrolowanych pożarów. „Dziś wieczorem… Piekło w Niebie. Brakuje słów, by opisać tę tragedięCzy możemy przeczytać w podpisie tego okropnego ujęcia? Zdjęcie opublikowane przez byłego pływaka, który dodał dwa emotikony, jedno z płaczem i sercem. Jej kochanek Jeremy również przesłał post, dodając, że został uderzony w głowę emoji.

Dla przypomnienia Jeremy Frio i Laure Manudo są w związku od ponad siedmiu lat. Dwie gołąbki mieszkały razem na południowym zachodzie, w rodzinnym regionie piosenkarki, przez kilka lat. Pobrali się w 2018 roku, rok po urodzeniu pierwszego wspólnego dziecka: małego chłopca o imieniu Lou. Kolejny nastąpił w 2021 roku, ale jego imię nie zostało ujawnione przez parę. Rodzina została skompletowana w obecności Manon, najstarszej córki pływaczki i jej byłego poprzednika, Frédérica Bousqueta.