Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Laetitia Provéché (Duże rodziny) przekazuje swoim abonentom smutną wiadomość

Laetitia Provéché (Duże rodziny) przekazuje swoim abonentom smutną wiadomość

Laetitia Provéché została odkryta w sobotę 18 listopada w Duże rodziny: życie w XXLZłą wiadomość przekazał swoim subskrybentom na Instagramie. Straciła bliską jej osobę.

Reszta znajduje się pod tym ogłoszeniem

Laetitia Provoneri jest w żałobie. Matka, która poruszyła widzów Duże rodziny: życie w XXL Dzieląc się swoją podróżą jako samotna matka po śmierci męża, który uległ wypadkowi przy pracy, gdy była w ciąży z trojaczkami, wciąż musi uporać się z tragedią. Wychowując samotnie czwórkę dzieci: Nolana, Amy, Lenę i Noelię, w ostatnich latach doświadczyła wielu zamieszania. Po skomplikowanej żałobie męża Guillaume’a czy problemach zdrowotnych córki, ponownie musi stawić czoła śmierci ważnej dla niej osoby.

Niepokojąca pierwsza wiadomość

W sobotę 18 listopada Laetitia Provéché po raz pierwszy zamieściła dość tajemniczy wpis w relacji na Instagramie. Na nagraniu, na którym przytula konia, napisała: „Dziś rano, gdy zsiadłam z konia, dowiedziałam się bardzo smutnej wiadomości i choć uwielbiam przebywać na jego grzbiecie, to Heliot przynosi mi tyle czułości i spokoju… Przy nim ładuję akumulatory ile się daWiadomość ta bardzo zaniepokoiła jej subskrybentów, gdyż wielu z nich próbowało ją zidentyfikować, zwłaszcza że matka dopiero późnym wieczorem udzieliła wyjaśnień.

Reszta znajduje się pod tym ogłoszeniem

Laetitia Provoneri straciła członka rodziny

Zaledwie kilka godzin po pierwszej wiadomości matka w końcu wyjaśniła powody swojego smutku. „Zeszłej nocy zmarł przyjaciel mojej matki, przyjaciel mojego ojca z dzieciństwa, ktoś inny, kto odszedł zbyt wcześnie,Laetitia Provéché zaczyna bez wątpienia dziękować swoim subskrybentom za wszystkie wyrazy wsparcia, które otrzymała w ciągu dnia. Publikuje to ogłoszenie na pięknym czarno-białym zdjęciu swojej małej rodziny i nadal przedstawia cechy charakterystyczne utraconej osoby. „Matka, żona i przyjaciółka, której będzie nam brakowało w życiu,„Utrata bliskiej osoby może w nadchodzących dniach odbić się na morale młodej matki, ale także jej matki, która zawsze wspierała Laetitię Provicier.

READ  Cannes 2022: Sylvie Tellier Division rozstaje się z Kenjim Giracem w klasycznej sylwetce