Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Labirynt 1 maja 2021 na przejściu dla zwierząt, jak to zrobić? – Brick Flip

Twoja podróż 1 maja 2021 roku powraca na Animal Crossing New Horizons! W tym roku zaproponowano nowy labirynt na spotkanie z Charliem.

Le 1er Mai Będzie obchodzony w 2021 roku Animal Crossing: New Horizons.

Specjalny bilet na cały tydzień pozwoli Ci udać się na tajemniczą i ulotną wyspę. Znajdziesz go na tej wyspie Zadziwiać Z bonusami do zebrania. Oto jak wydostać się z labiryntu i wyzdrowieć Wszystkie nagrody !

Jak przejść labirynt 1 maja w Animal Crossing: New Horizons?

Udając się na Mystery Island 1 maja z biletem z lotniska, znajdziesz plik Gigantyczny labirynt !

Aby wydostać się z labiryntu, będziesz musiał obrać właściwą ścieżkę i użyć właściwych rzeczy i działań. Nie masz już nic w swoim ekwipunku i będziesz musiał użyć przedmiotów na stronie.

Aby Ci pomóc, oto ścieżka, którą podążył YouTube Przełącz siłęKto zdołał rozwiązać labirynt. do zobaczenia wkrótce 9:40 Aby uzyskać pełne rozwiązanie labiryntu.

Nie można uzyskać widoku z góry, aby łatwiej się zorientować, a wiele elementów blokuje ścieżkę: dziury, drzewa, skały …

Aby temu zaradzić, będziesz musiał użyć wszystkich dostępnych ci przedmiotów, które pomogą ci: łopaty, siekiery, ale także owoców, które możesz Jedz, aby uzyskać więcej siły I łamać skały!

Jeśli dobrze podążasz ścieżką, będziesz mógł uzyskać dostęp do Bilety Bell Którzy są rozproszeni, ale także spotykają się CharlieCo daje ci premię.

Jeśli nie pracujesz lub się zgubisz, pamiętaj, że możesz zadzwonić Usługa Assistance Dostępne w NookPhone, aby rozpocząć labirynt od zera, bez opuszczania tajemniczej wyspy.

Jako bonus otrzymasz zdjęcie Charly:

READ  Nadchodzą opony bezpowietrzne, a Facebook chce wyprzedzić Apple, Google i OnePlus Nord 3