Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

L1: Amazon, Labron wyjaśnia swój wybór

W zeszły piątek LFP oficjalnie zawarło porozumienie z Amazonem, aby transmitować większość lig pierwszej i drugiej ligi w ciągu najbliższych trzech sezonów (2021-2024), a wszystko to za roczną opłatę w wysokości 250 milionów ?? (Popatrz tutaj). Czekając na rozwiązanie problemu Canal+ ogłosił, że chce się wycofać (Popatrz tutaj), szef komisji Vincent Labron pogratulował sobie wyboru amerykańskiego giganta.

„Amazonka to wybór umysłu. Musimy przestać mówić, że Amazon jest niewidzialny. Z naszego punktu widzenia jest zupełnie odwrotnie. Czekamy na lata 2025-2030. Amazon przywróci Ligue 1), aby wrócić własnych dwóch stóp. W centrum codziennego życia Francuzów Wydaje się, że zapominamy, że Amazon to skrzyżowanie konsumpcyjnego stylu fanów, którzy mają mniej zasobów. Amazon nie jest nieistniejącym aktorem i nie jest kanałem Téléfoot zaczęło się od zera. Jest to narzędzie, które otrzymało dziesięć milionów rodzin we Francji, czyli dwa razy więcej rodzin mieszkających we Francji. Canal +”, jak określił były szef OM w L’Equipe, przed bezpośrednim ostrzeżeniem dla zaszyfrowanych kanał, który w związku z tym odmawia utrzymania go na 332 m?? Rocznie licencjonowany przez beIN Sports.

Labron podsumował: „Mamy umowę z beIN Sports, która do tej pory nie wykazała chęci jej wypowiedzenia. Dodam na ten temat, jak przypomniał nam rząd, że umowa została dotrzymana”. Channel + wie, czego się spodziewać!

Przeczytaj 7564 razy – Napisane przez Gila Camposa 18.06.2021 o godzinie 12:19


READ  W chmurze w Polsce Belgijka Marina Zaniewska zdobywa swój pierwszy tytuł WTA