Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 – Francja: Paul Pogba dotknął trenera The Blues

Troska o Paula Pogbę. Pomocnik Bluesa opuścił poniedziałkowy trening z Francji, utykając i kontuzjowany w udo. Piłkarz Manchesteru United odczuł ból po uderzeniu podczas treningu przed bramką, którego pilnował Alphonse Areola. Chwycił się za prawe udo, zanim towarzyszył mu wybrany lekarz, budząc obawy o kontuzję mięśnia. „Pierwsze echa nie uspokajają i pojawi się pytanie o pozostanie w grupie’, zgodnie z RMC

Pogba był jedynym zawodnikiem na boisku, oprócz Benjamina Pavarda, który wziął udział w tym ćwiczeniu prowadzonym przez samego Didiera Deschampsa pierwszego dnia listopadowego rajdu. Manconian został zawieszony w ostatni weekend z Czerwonymi Diabłami. Francja zmierzy się z Kazachstanem w sobotę (20:45) w Paryżu w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022.

Premier League

Pogba i Manchester United, punkt bez powrotu?

27.10.2021 o 16:03

Kierownictwo francuskiej drużyny narodowej nie mówiło jeszcze o charakterze kontuzji zawodnika. Ewentualne wycofanie się 28-letniego pomocnika byłoby ciosem dla Didiera Deschampsa. Pogba, który ma 89 pelerynek pod trójkolorową koszulką, jest podstawą systemu trenera bluesa. Był systematycznie panującym mistrzem w ostatnich 13 meczach francuskiej drużyny i został zmieniony tylko raz w ostatnich 9 meczach. To był mecz towarzyski z Walią (3:0) tuż przed Mistrzostwami Europy.

(z AFP)

Premier League

Cristiano Ronaldo z ławki przeciwko Evertonowi: Ferguson krytykuje decyzję Solskjaera

05/10/2021 o 12:47

Transfery

6 informacji o przelewach, które przegapiłeś w ten weekend

19.09.2021 o 14:53

READ  OM zbojkotował LIVE: nowe spotkanie biznesowe za 15 dni… Labrune podnosi „pilną konieczność”