Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ku jego wielkiej korzyści, Gran Turismo napędza niezrównaną mechanikę

Istnieją gry, których tytuł jest na tyle imponujący, że już na samo wspomnienie o nim mowa, niezliczone mocne doznania. Wielka podróż Jest jednym z nich.

Trzeba było długo czekać. trzymać ok. W świecie dominacji w sequelach, dodatkach i exploitach prawie nigdy tak się nie dzieje. Dlatego radość z oglądania tak prestiżowej krainy z licencją Matrix jest o wiele cenniejsza. Ponieważ seria Wielka podróż Może twierdzić, że ukształtował historię gier wideo, ponieważ bardzo niewielu miało taką możliwość.

Kiedy pierwszy opus został wydany w 1997 roku, gry wyścigowe rosły od dłuższego czasu. To nawet jeden z najbardziej znanych gatunków, niezależnie od tego, czy chodzisz po korytarzach, niszczysz klawiaturę rodziców, czy nosisz kciuki na konsolach. kukurydza Wielka podróż i jej międzynarodowy sukces (11 milionów sprzedanych egzemplarzy, przepraszam) Zmieniłoby to dogłębnie gatunek. Dzięki temu w konsumenckich grach wideo pojawiają się nowe standardy realizmu, dokładności i fizyczności.

sposób na przyspieszenie

Symulator stopniowo będzie podkreślał swoją dominację w rywalizacji o pierścionki, podczas gdy te ostatnie stopniowo absorbują jej wpływ i ozdabiają się coraz większą ilością ubrań. Spotkania mnożą się, a franczyza musi walczyć więcej niż raz z mechaniką toczenia aby zapewnić sobie wyższość. Aż do wcześniejszego rozdziału w 2013 roku, który towarzyszyłby ostatnim miesiącom życia PS3, zanim pozwoli nam poczekać… i pozwolić rywalom zająć pole na swój sposób. Oczywiście fani zasiądą za kierownicą GT Sport 2017, dzieła, które nie zostało uznane za najlepsze, z czasem skorzysta na odpowiednich dodatkach, stając się nawet wybitnie szanowanym rozdziałem sagi, który może twierdzić, że należy do grona najbardziej wszechstronny.

Jednak powiedzieć, że to mało powiedziane Wielka podróż Brakowało nam tego bardzo.

I do wszystkich fanów, GT7A Dostępne od 4 marca, brzmi jak powrót do podstaw, będąc jednocześnie ochroną dla wspaniałych osiągnięć. Dostępne na PS4 i PS5, Wygląda na to, że gra chce mocniej niż kiedykolwiek podkreślić podstawy swojego DNA. Nie ma mowy o tym, aby w ogóle poddać się syrenom w Internecie lub oddalić się trochę od rygorystycznej konkurencji, aby oferować pikniki wśród głupich wiejskich spacerów.

READ  Gamingowa karta graficzna GeForce RTX 3070 Ti w bezprecedensowej, szalonej cenie

Nie spodziewaj się jazdy po zboczu wulkanu, jeśli grozi erupcja wulkanu GT7To Twój mózg przed możliwościami oferowanymi przez tę skondensowaną wersję czystej symulacji. Podążanie ścieżką tak bogatą, jak progresywną powinno być przyjemnością, ponieważ całość pozostaje bardziej niż kiedykolwiek kompletnym ukończeniem garażu faraonów. Modele są nieograniczone, a ich ustawienia są równie ważne. Ta nowa synteza nie tylko rzuca nas w ostre wyścigi, flaneur ma wiele możliwości, a nawet w komforcie jazdy, niemal sensoryczna jakość przedziałów pasażerskich jest jakością wrażeń.

Fotografowanie, obserwacja, skanowanie, to wszystko działania, które urozmaicą oferowane doznania, także najbardziej uzależnionych od zegarków, którzy nie omieszkają tu znaleźć czegoś do potoczenia się o zachodzie słońca.

GT7: zdjęcie

Glamour i luksus

Dzięki silnikowi graficznemu, który jest teraz w stanie osiągnąć imponującą formę fotorealizmu w modelowaniu samochodów, najniższy wyścig, prowadzony przez profesjonalistę lub nowicjusza, za kierownicą przesadnie wyposażonego samochodu wyścigowego, lub model przeciętnego cywila zastosowań na zakupy, uczucie obserwowania oryginalnych samochodów nigdy nie było tak oczywiste.

Z ponad 420 modelami samochodów, które mogą być używane na około 90 torach (takie same), GT7 jest bardzo obiecujące i może okazać się najlepszym ze wszystkich epickich gier, jeśli chodzi o osiągnięcie ostatecznej symulacji. Niezależnie od tego, czy jesteś tam, aby jeździć, zbierać czy strzelać, Gra celebruje całą kulturę motoryzacji, od technologii po rzemiosło Albo jego gust w wydajności. Wyświetlacze, które również zostaną zoptymalizowane pod kątem PS5, zaczynając od natywnego trybu 4K z animacją w 60 klatkach na sekundę lub korzystając z Raytracingu w celu zwiększenia gęstości renderowania.

I ku uciesze zagorzałych fanów: powróciły kultowe zwoje sagi, które słynęły z odrzucenia nadmiernego stylu i zawsze sprzyjającego przejrzystości informacji. Już na to stawiamy Przeglądaj statystyki dla wielu dostępnych ulepszeń, a także oceny wydajności Odzyska wszystkie swoje sole, podczas gdy najbardziej rewolucyjny silnik symulatora samochodu znów zacznie ryczeć.

READ  Streamer nieprzerwanie filmuje się na Twitchu od miesiąca i bije rekord nowych subskrypcji

To jest artykuł opublikowany w ramach partnerstwa. Ale czym jest partnerstwo na dużym ekranie?