Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Księżna Diana: Deszcz krytyki dotyczący jej pomnika w hołdzie zmusił rodzinę królewską do usprawiedliwienia się

Posąg księżnej Diany w kształcie lalki, który został odsłonięty w czwartek, 1 lipca, był przedmiotem wielu krytyki. Pałac Kensington chciał odpowiedzieć w oświadczeniu The Guardian.

Niecierpliwie czekała. Śmierć Lady Diany w sierpniu 1997 roku była prawdziwym szokiem, ponieważ księżniczka była tak bardzo ceniona. I na jego cześć, w czwartek, 1 lipca, z okazji jego 60. urodzin odsłonięto posąg jego lalki. Posąg, który został ujawniony przez książąt Harry’ego i Williama, nie był jednomyślny. Zatrudniona przez synów księżniczki w 2017 roku, wkrótce stała się obiektem licznych krytyki ze strony internautów, którzy kwestionowali, co to znaczy. „Dlaczego miałaby przytulać trójkę nieznanych dzieci zamiast przytulać własne?„, wskazuje na jeden z nich. W oświadczeniu opublikowanym przez Guardiana Pałac Kensington chciał podać więcej szczegółów. „Posąg z brązu reprezentuje ciepło, elegancję i hojność księżnej Diany„, Czy możemy najpierw przeczytać? Następnie przemówił Ian Rank Broadley, autor tej pracy. „Posąg Ma na celu zachowanie jego pamięci. Jest to symbol wpływu, jaki Lady Diana wywierała na przestrzeni pokoleń„, Decyduje. A co z trójką dzieciaków obok niego? oni robią”Nawiązanie do humanitarnej pracy księżnej Walii” kończy komunikat prasowy.

Bardzo oczekiwane wydarzenie. Przez kilka miesięcy Brytyjczycy z niecierpliwością czekali na odkrycie dzieł Iana Ranka Broadleya, ale także na wybraną lokalizację. Ten jest ciężki w znaczeniu, ponieważ posąg upada Park Sonken, w ogrodach Pałacu Kensington. Inicjatywa książąt Harry’ego i Williama, którzy zdają sobie sprawę z miłości matki do tego miejsca. Ponadto jest oficjalna siedziba Książę William i jego żona Kate Middleton oraz ich troje dzieci, książęta George, Louis i księżniczka Charlotte. Tutaj też książę Harry wybrał اختار Przedstawia swoją przyszłą żonę, Meghan Markle, do prasy, w listopadzie 2017 r. Obie zapowiedziały również swoje zaangażowanie. Aby nie pominąć żadnych szczegółów, na podstawie tego dzieła powstał tekst o bardzo szczególnym symbolu. To fragment wiersza, który napisał waga człowiekaCo podnosi wielkość kobiety. To ważne, ponieważ było Czytam podczas Mszy św. ku czci Lady DianyZorganizowany w 2007 roku z okazji dziesiątej rocznicy jego śmierci.

READ  Powrót do starego materiału filmowego „Królowej nocy”

Statua Lady Diany: Jak wybrano artystkę do tej pracy?

Jeśli posąg powoduje dużo gadania, Ian Rank Broadley Rodzina królewska nie zna jego pochodzenia. Został wybrany przez panel ośmiu osób, w tym dzieci księżnej, a także siostrę Diany, Lady Sarah McCorquodale. Poza tym jesteśmy mu to winni Twarz królowej, która zdobi monety nad kanałem od 1998 roku. Podpisał też monety z okazji świętowania Stulecie Królowej Matki oraz Srebrny i Złoty Jubileusz Elżbiety II, a także kolejny cykl z figurą księcia Karola. Tym samym chętni będą mogli przyjść i obejrzeć tę akcję już od piątku 2 lipca.

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo