Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Krytykować!” Dombey zwraca się przeciwko Osmanowi po przegranej z Edwardsem (i chce powstrzymać Chimaeva)

Francuski zawodnik Cedric Dombey nie przegapił okazji, by pokonać Kamaru Usmana po drugiej z rzędu porażce z Leonem Edwardsem w sobotę na gali UFC 286 w Londynie. 30-letni były kickboxer, który aspiruje do ligi MMA prowadzonej przez Dana White’a, mówi, że jest gotów „wygasić” Nigeryjczyka, ale i wielkiego Szweda Khamzata Chimaeva.

Uważaj na Rocky’ego, który po ciebie przyjdzie. Cedric Dombey miał rację, ostrzegając Kamaru Usmana przed jego walką z Leonem Edwardsem. W sobotnią noc w Londynie Nigeryjczyk po raz drugi przegrał z Brytyjczykiem na gali UFC 286. W wieku 30 lat Francuz nie walczył jeszcze w najbardziej prestiżowym turnieju MMA. Nie przeszkadza mu to jednak w rozgrzewaniu swoich gwiazd, Osman prowadzi. Kto odniósł cztery zwycięstwa w tylu walkach, z których ostatnią na początku marca na gali MMA Grand Prix z Polakiem Pawłem Klimasem, nie przegapił okazji, by sprowokować byłego mistrza wagi półśredniej.

>> Subskrybuj RMC Sport 2, aby nie przegapić niczego z UFC i MMA

„Othman, wypij to. Edwards, wypij to”.

„Mówiłem ci, że Ousmane to woda. Chaotyczny Cedric Dombey stoi przed kamerą w filmie opublikowanym w sieciach społecznościowych. Zwykle Ousmane chłoszcze Leona. Dla mnie, Leonie, nie rozmawiam o tym, to nie mój poziom. Ousmane , Myślałem, że był gorętszy. Był Slamem!

Najważniejsze elementy

READ  Rosyjski gaz, odcięcie internetu, hołd dla Michela Bouquet: aktualizacja w południe Nowości