Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Korupcja, gdzie ich znaleźć i ich obszary

Korupcja, gdzie ich znaleźć i ich obszary

To potwór, to partner, to wezwanie, to Bucky… Nie! To zmodyfikowana wersja, unikalna dla Temporis 7, na której lądujesz Duvos ! Jest ich ponad 151 i jasne jest, że powinieneś je wszystkie uchwycić. Przejdź się, aby go zdobyć i obszarów, których należy szukać.

Aktualizacja 30 czerwca: Tequilarva została dodana i zmodyfikowana do drzewa postępu

DOFUS Temporis 7 – Zmieniaj się, gdzie szukać i obszary

Wraz z Osatopią, bóg Osamodas wypuścił 151 stworzeń, Odmienionych, aby schwytać, rozwijać, a przede wszystkim walczyć. Mają tylko 3 zaklęcia (dla niektórych pasywne), ale całkowicie zastępują twoje postacie. Możesz znaleźć różne przedmioty, typy, a nawet specjalne legendy. Oczywiście jest wiele odniesień do franczyzy Nintendo i prawie zawsze powstaje w Ankamie.

Dla przypomnienia zmodyfikowane elementy pojawiają się w naturze w postaci „Kropla Osamodasa”. Ten ostatni, raz w walce, losowo (i z równą szansą w zależności od rzadkości) przekształca się w zmianę obszaru. Następnie możesz ich schwytać, z większym lub mniejszym sukcesem, i dodać ich do swojego zespołu. Jeśli już go masz, nie ma problemu! Będzie można go wykorzystać do ulepszenia swojej kariery w Bestiologii lub przetworzyć go do wymiaru efemerycznego. Dla najbardziej nostalgicznych niestety nie ma rozwoju poprzez wymianę między graczami. Są jednak inne niespodzianki…

Wreszcie poniższa tabela jest dynamiczna. Nie krępuj się szukać czegoś zmodyfikowanego, aby zobaczyć obszary za pomocą tego zrzutu lub odwrotnie, poszukaj stworzeń, które zostaną odzyskane w określonym obszarze.

numer Ikony Rzeczownik Dostawać Niedobór
numer Ikony Rzeczownik Dostawać Niedobór

A co z moimi urządzeniami?

Twoje rzeczy przenoszą 100% Twoich właściwości do zmieniarek. Dlatego ważne jest, abyś był dobrze wyposażony. Na szczęście cały ekwipunek w grze można zdobyć zrzucając. A ponieważ jesteśmy mili, wszystkie ceny i związane z tym potwory można znaleźć przez ten artykuł.

READ  Lot testowy bezzałogowej kapsuły kosmicznej Starliner na Międzynarodową Stację Kosmiczną został opóźniony