Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Konsola magazynowa w Leclerc! Uzupełnianie zapasów na żywo

Wielka wiadomość dla graczy, którzy chcą kupić PS5: konsola jest dostępna w interesującym pakiecie na stronie internetowej Leclerc. Zajmujemy się wyceną akcji.

[Mis à jour le 24 mai 2022 à 12h00] Dzień dobry wieści! Leclerc opublikował pakiet zawierający Playstation 5, Gran Turismo 7, dodatkowy kontroler i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Dostępny jest również drugi pakiet Z PS5, Horizon Forbidden West, dodatkowym kontrolerem i bezprzewodowym zestawem słuchawkowym. Jest to pakiet dostępny wyłącznie w sieci, więc nie jest on dostępny w sklepach. Powinieneś również wiedzieć, że płatność w sklepie jest bezpłatna w przypadku tego zakupu online, jeśli chcesz. Szansa dla fanów, by w końcu dorwać konsolę Sony, która systematycznie jest wyprzedana w sieci. Nie czekaj, aż dokonasz zakupu, jeśli tego szukasz, ponieważ wielu graczy tego teraz szuka! Zauważ, że kilka razy tego ranka strona zwróciła błąd 404 „Ta strona nie istnieje”, ale zakończyła się renderowaniem przez odświeżenie strony. Wytrwaj, a możesz zostać nagrodzony PS5!

Pomiędzy zakupem rzadkiej konsoli do sprzedaży po niskich cenach, a wieloma kupującymi, którzy chcą mieć PS5, próba zakupu domowej konsoli Sony w 2022 roku staje się dość sportowa. W każdym razie szybko ją zdobędziesz. uzupełnianie zapasów PlayStation 5i bądź informowany o najmniejszym pojawieniu się urządzenia. Aby Ci pomóc, zebraliśmy wszystkie narzędzia, które pomogą Ci w poszukiwaniu Świętego Graala. Pomiędzy naszymi powtórkami na żywo (które będą regularnie aktualizowane), najlepszymi ofertami na sprzęt do gier i naszym artykułem z naszymi wskazówkami dotyczącymi zakupów, jesteście gotowi stawić czoła ostatniemu tygodniowi maja z całkowitym spokojem.

Kontrola zapasów we wtorek 24 maja na żywo

  • 07:00 : PS5 jest dostępne w sprzedaży używane i nowe w Rakuten Przy pełnej cenie (patrz poniżej) będziemy musieli poczekać na kolejne uzupełnienia.
  • 11:26: PS5 jest dostępne w pakietach na stronie internetowej . Leclerc. Zestaw PS5 + Gran Turismo 7 + kontroler Dualsense + bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sprzedawane za 722,54 € Dostępny tutaj. Drugi pakiet z PS5 + Horizon Forbidden West + kontroler Dualsense + bezprzewodowy zestaw słuchawkowy: 722,54 € Dostępny tutaj.

Jak kupić PS5 w 2022 roku?

Po miesiącu bogatym w zapasy na konsolę Sony, uzupełnianie zapasów zwalnia, z wyjątkiem kilku egzemplarzy, które Auchan wystawił na sprzedaż w poniedziałek. Ale sytuacja jest dobrym prognostykiem dla potencjalnych nabywców Playstation 5, którzy widzą wzrost „spadków” konsoli. Jeśli chcesz skutecznie przygotować się do następnego uzupełnienia zapasów (co prawdopodobnie nastąpi we wtorek rano), zawsze możesz zapoznać się z różnymi wskazówkami, technikami i wskazówkami dotyczącymi zakupów w naszym artykule poniżej:

Możliwe jest również regularne znajdowanie zapasów PS5 w Rakuten. Konsola jest tam jednak sprzedawana po wysokiej cenie. Zalecamy tę opcję tylko wtedy, gdy naprawdę nie możesz uzyskać PS5 w jego cenie podstawowej (jeśli jest dostępna).

Nie masz PS5 do 2024 roku?

Maj zaczyna się od złych wiadomości, które można znaleźć w artykule autorstwa CNBC. W niedawnym wywiadzie z dyrektorem generalnym Intela, Patem Gelsingerem, gazeta zadała bolesne pytanie, domagając się oszacowania niedoboru półprzewodników, który szkodzi rynkom komputerów, konsol domowych i samochodów. Odpowiedź nie jest zbyt uspokajająca:Uważamy, że globalny niedobór półprzewodników przedłuży się do 2024 r., pomimo naszych wcześniejszych szacunków (2023), ponieważ niedobory dotknęły teraz sprzętu, a niektóre linie produkcyjne będą narażone na poważne obciążenia.Złe wieści dla rynku konsol i kart graficznych.

Porady dotyczące zakupów

READ  64 zmarłych w ciągu 24 godzin, 17 530 hospitalizowanych pacjentów