Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Konkurs Piosenki Eurowizji 2021” z Barbarą Braffy: „Oto jestem!”

Dwa tygodnie przed wieczorem, który odbywa się na żywo odRotterdam Ahoj Arena (Holandia), bukmacherzy nadal w rankingu Barbara Bravy Na drugim miejscu nominowanych, za Destiny, reprezentantką Malty.

Co oznacza dla Ciebie Eurowizja?
Największy konkurs wokalny na świecie! Jestem bardzo dumny, że mogę być nosicielem flagi i rzecznikiem naszego kraju podczas wieczoru.

Jakiej muzyki uspokoiłeś, serbskiego, perskiego, polskiego pochodzenia?
Dopiero teraz zdaję sobie sprawę z mojego pochodzenia. W domu słuchaliśmy wielu klasyków. Kocham Chopina, dużo słuchałem Debussy’ego podczas narodzin pierwszego, a także Martina Colsteada i Albana Claudine’a, których muzyka mnie pociesza.

Florent Bagni, Valentina, zwycięzca Eurowizji Junior 2020: Od lat piszesz dla innych…
Prześladuje mnie chęć pisania, to absolutna konieczność, mam zamiłowanie do słów. Niezależnie od losu pragnę pisać dla innych, aby zachować równowagę między życiem piosenkarki a życiem bardziej intymnym, kopiując uczucia innych.

Wyświetla sumę „tam”…
kiedy pisałem TutajMiałem wrażenie, że coś kładę kres. Zagłębiłem się we mnie, żeby powiedzieć: wysłuchaj mnie, spójrz na mnie, borykam się już od sześciu lat, ale teraz muszę się liczyć na scenie muzycznej tutaj jestem, a potem życzę miłej podróży!

Jak doświadczasz tego niesamowitego pędu wokół siebie?
Kiedy to wszystko dzieje się nagle, trudno jest ocenić, co się dzieje, mam wrażenie, że piję kawę cały dzień, ale ten program wykracza poza Eurowizję i ten konkurs. To świetlista sylaba, która mnie uszczęśliwia, ale chcę śpiewać, żeby uzdrowić moje uczucia, to terapia. Wcześniej byłem nikim. Moim celem jest poznawanie ludzi, sprzedawanie płyt i koncertowanie.

READ  Jak oglądać Gateshead Diamond League na żywo