Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Konferencja Xbox Developer Direct: podsumowanie zapowiedzi! | Xbox One

Po nudnym roku 2022 i kompletnej nieobecności w trakcie Nagrody gier 2022Xbox zdał sobie sprawę ze swoich niedociągnięć i rozpoczyna rok nowym formatem o nazwie Developer_Direct. Jeśli nie śledziłeś konferencji, podsumowujemy informacje, których nie możesz przegapić!

Podsumowanie dla deweloperów usługi Xbox Live

Minecraft Legends — premiera 18 kwietnia 2023 r

Mojang Studios pokazało mnóstwo gameplayów z Minecraft Legends, które będą zawierały kampanię opartą na fabule, a także dwu- i czteroosobowe tryby drużynowe. Pytanie będzie polegało na zebraniu maksymalnych zasobów, aby zbudować bazę i zaatakować wrogów.

Minecraft Legends zadebiutuje 18 kwietnia na PC z systemem Windows i Xbox Series X | S, Xbox One i PlayStation 5 | 4, Steam i Nintendo Switch. Gra będzie również dostępna w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Forza Motorsport – wydana w 2023 roku

Pokazano kilka zrzutów ekranu z rozgrywki nowego samochodu Forza Motorsport, którego data premiery rzucała się w oczy ze względu na jego brak. Czy mecz zostanie przełożony na koniec roku? Na razie pozostaje on tajemnicą, ale jego premierę można było ogłosić już jutro podczas dedykowanej prezentacji.

Twórcy zapowiedzieli ponad 500 samochodów, 20 środowisk, ponad 800 ulepszeń i nowe miksy audio obsługujące Dolby Atmos. Pełne informacje dostępne są pod adresem Nasz pełny artykuł o nowościach.

Forza Motorsport będzie dostępna na Xbox Series X | S i Windows PC, a także Xbox Game Pass i PC Game Pass oraz możliwość grania za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming (w wersji beta).

Hi-Fi Rush — dostępne już dziś!

To była niespodzianka wieczoru, mimo że wspomnieliśmy o grze na początku tego tygodnia. Hi-Fi Rush to nowy projekt Tango Gameworks, który w rzeczywistości jest grą akcji i rytmiczną dla jednego gracza, przeplataną rockowymi piosenkami.

Hi-Fi Rush jest już dostępny na Xbox Series X | S i PC oraz Xbox Game Pass i PC Game Pass.

READ  Szpiegowanie kabla USB-C / Lightning na klawiaturze

The Elder Scrolls Online: Necrom — wypad 20 czerwca 2023 r

ZeniMax Online Studios wprowadziło kolejną dużą aktualizację do The Elder Scrolls Online, zatytułowaną „Necrom”. Spodziewaj się powrotu do Morrowind z nową grywalną klasą, Arcanist.

The Elder Scrolls Online: Necrom będzie dostępne na Xbox, PlayStation, PC i Mac 20 czerwca 2023 r.

Redfall – wydany 2 maja 2023 r

Konferencja Xbox zakończyła się prezentacją Redfall, kolejnej gry Bethesdy opracowanej przez Arkane Austin. Przyjrzeliśmy się „Bogom wampirów”, a także nowym szczegółom dotyczącym personalizacji.

Redfall oficjalnie zadebiutuje 2 maja na Xbox Series X | S i PC.