Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Klaus zdecydował się na swoją przyszłość!

Klaus zdecydował się na swoją przyszłość!

Zaczął się jedenasty świat Harmonogram Blues World Cup 2022

To jeden z tych ujawnionych w RC Lens Franck Haise. Jonathan Clauss dans son rôle de découvrir l’équipe de France et de postuler direct à une Co place pour la prochaine tej zimy . Przeniesiony do innego wymiaru, teraz 29-latek jest zabiegany przez kilka drużyn. W ostatnich tygodniach Chelsea, Atletico Madryt, a nawet Olimpiada w Marsylii Zapukałem do drzwi liderów klubu Sang-a-or, ale jasne jest, że były zawodnik RC Strasbourg dokonał już swojego wyboru.

Mikołaj chce OM

W rzeczywistości, zgodnie z informacjami z drużynaDrużyna chce dołączyć do Olympique Marsylia i jej nowego trenera Igora Theodora. Gazeta wyjaśnia, że ​​pierwsza oferta w wysokości pięciu milionów euro została już wysłana, ale przede wszystkim została natychmiast odrzucona przez Linsuez. W północnej Francji mamy nadzieję odzyskać w ten sposób 10 mln euro, podczas gdy Cheick Doucouré został sprzedany Crystal Palace za 22,6 mln euro plus pięć premii, co wystarczy, aby dać im trochę czasu na negocjacje. Gazeta wyjaśnia, że ​​nawiązano już kontakty między przedstawicielami nowej Międzynarodowej Federacji a Radą Dyrektorów Marsylii w sprawie jego ewentualnego kontraktu na południu Francji i rzeczywiście, że główne linie zostały już uzgodnione. Ale najtrudniejsza część jeszcze przed nami, czyli znalezienie wspólnego języka z obiektywem RC.

podsumować

Jonathan Klaus, prawostronny w RC Lens i Team France, chce opuścić swój zespół i chce tego lata dołączyć do Olympique de Marseille. Anglicy interesują się Chelsea, a Hiszpanie Atlético Madryt.

READ  Nie ma Tour of France 2022 dla Juliana Alaphilippe