Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kim Kardashian zdradziła Kanye Westa z Christiną Milian: „On się chwalił…”

Meek Mill i Drake a teraz Krystyna Milian. Ile osobistości interweniowało w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa? Zgodnie z informacjami otrzymanymi od słońce W poniedziałek 20 września 2021 raper mógł skorzystać ze swojej trasy koncertowej po Kalifornii święty pablo tour W 2016 roku spędzić niezapomnianą noc z Christiną Milian, obecną żoną narodowego pana Pokory.

W tej chwili nic nie jest oficjalne, ale źródło podane przez brytyjski tabloid wyjaśnia, że ​​Kanye West chwaliłby się spaniem z grupami za plecami swojej żony Kim Kardashian, pomijając klip, że udało mu się zrobić to samo z Christiną Milian . „Kanye przechwalał się, jakby nikt nie był przed kolegami z drużyny. Wyjaśnił, że wcześniej zdradził Kim, że bardzo się martwi, i nagle ogłosił, że sypia z Christiną Milian”.związane z tym źródłem.

Ta historia, jeśli okaże się prawdziwa, opowiada historię ogromnej samooceny rapera. “Kanye przechwalał się i robił dużo o swojej sprawności seksualnej, chociaż raport był bardzo krótki po nocy w nocnym klubie. Nie podał dalszych szczegółów dotyczących daty i miejsca, ale odniósł się do Nicka Cannona i Lawa kod brataJakby nie chciał, żeby wiedziałTo źródło, jak wspomina, pozostało anonimowe. W rzeczywistości Christina Milian była w rzeczywistości byłym chłopakiem Nicka Cannona, a on bliskim przyjacielem Kanye Westa, więc lepiej niech wszyscy trzymają tę historię w tajemnicy.

Kanye West i Christina Milian byli wielokrotnie fotografowani razem w 2000 roku, a nawet towarzyszyła mu w trasie. fakt Z Usherem w 2004 roku, przed współpracą z nim przy tytule Diament W 2008 roku. Dziś Kanye West przyznał się do oszukiwania Kim Kardashian w tytule Tornado Z jego najnowszego albumu Donda.

READ  Hotel du Temps: Jak Thierry Ardison ożywił Jean Gabin