Katusha, atut w jego grze

To będzie nasz ulubiony Katusza (5). Córka Almanzora, broniącego barw Bernarda Giroudona, nie opuściła dwóch ostatnich meczów w tej kategorii. Zajęła czwarte miejsce po powrocie do handicapu na początku września w Paris Longchamp, a następnie podczas swojego ostatniego występu na dystansie 2000 metrów zajęła drugie miejsce. Zwycięzca wyścigu Listed-Race na PSF z grudnia 2022 r., interesującej nas nawierzchni, w tę niedzielę może kontynuować swoją dynamikę, zwłaszcza że zajmie dobre miejsce na stanowiskach startowych, zajmując szóste miejsce. Poprowadzi ją bezpośrednia opozycja Most Mirabeau (13). Zawodnik znany w tej kategorii, na początku roku konsekwentnie jechał po torze z włókna piaszczystego, za każdym razem na interesującym nas dystansie. Następnie opuścił zawody na kilka miesięcy i przed powrotem zajął czwarte miejsce w Bordeaux-Le Bouscat. W najnowszym Quinté+ z tego tygodnia powraca na powierzchnię, którą kocha, tracąc kilogram na skali wartości, a dosiadać go będzie Christophe Soumillon. Jego trener Didier Guillemin powiedział nam: „Przyjeżdża w dobrym stanie w sezonie, który lubi. Wrócił naprawdę dobrze i mam nadzieję, że tej zimy uda mu się zdobyć piątkę. Teraz będzie musiał mieć więcej szczęścia z numerami lin, ponieważ zeszłej zimy musiał za każdym razem zaczynać od początku. Miejmy nadzieję, że wyposażony tym razem w dobry numer liny będzie miał większe szanse na sukces w tym sezonie„.

Jest to logiczna podstawa, podobnie jak Saint-Etienne (16), najmniejsza masa testowa. Jego jedyny występ tego dnia na polu golfowym zakończył się zwycięstwem nad latem. Mimo że po raz pierwszy staje twarzą w twarz ze swoimi starszymi, musi ukończyć zwycięską kombinację w turnieju, tak jak… Ozil (11)został sklasyfikowany w swoich ostatnich dwóch rundach w tym turnieju, ale zacznie z zewnątrz. Ocean Indyjski (10)który właśnie pokazał swój poziom w drużynie Marsylia-Borelli, Cenne Morze (6)który będzie próbował zadebiutować w sporcie osób niepełnosprawnych, Przyjaciel Soledad (3) Lub Sisio Chłopiec (2)obaj zostali ukarani po niedawnym zwycięstwie w Quinté+, spróbują zagmatwać sprawę.