Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton i William w swobodnym spadku, ataki Harry’ego opłaciły się…

Kate Middleton i William w swobodnym spadku, ataki Harry’ego opłaciły się…

Czy Kate i William zrobili coś złego? Na początku nie. Podczas gdy wszystkie ich wyjścia i wystąpienia publiczne są z reguły bardzo chwalone i analizowane przez publiczność i fanów Kings, ich popularność nie jest już tak dobra, jak kilka tygodni temu. Według sondażu YouGov opublikowanego przez gazetę Herold z Nowej ZelandiiIch chwała otrzymała ciężki cios.

W III kwartale 2022 roku było to 66 proc. Kate Middleton i 65% dla jej męża, księcia Williama. Ranking popularności księżnej wynosi teraz zaledwie 50% w porównaniu do 49% w przypadku Williama.Najniższe wyniki dla tego duetu od czasu rozpoczęcia sondaży w 2011 rokuCios, który byłby wynikiem wielu wybuchowych rewelacji księcia Harry’ego na ich temat.

krzywa szybko się odwróciła?

Od ataków księcia Harry’ego i Meghan Markle (w filmie dokumentalnym rozpoczęły się działania wojenne Harry’ego i Megan streaming na Netflix), brytyjska rodzina królewska ma tylko jeden pomysł: zachowywać się tak, jakby nic się nie stało i zachowywać się jak zwykle, zjednoczeni jak zawsze, nie zważając na wszystkie komentarze, które mogą usłyszeć. Złożone wyzwanie, z którym radzili sobie doskonale za każdym razem, gdy się pojawiali.

Jednak Kate Middleton pokazała trochę mojej podczas prywatnego wyjścia. Księżna Cambridge, w drodze po swoje dzieci ze szkoły, pojawiła się za kierownicą swojego samochodu, wyglądając na ponurą i bardzo zmęczoną, bez wątpienia zdenerwowaną wszystkimi wyznaniami jej zięcia. Ten ostatni w szczególności poparł wersję Meghan Markle o jej kłótni z księżną Walii przed ślubem, twierdząc, że matka 9-letniego George’a, 7-letniej Charlotte i 4-letniego Louisa doprowadziła swojego partnera do płaczu, ponieważ znalazł ją płaczącą. na podłodze w drodze do domu pewnego wieczoru. Kopia w twarz Kate Middleton niestety nie miała jak zareagować…