Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jego zestaw słuchawkowy AR będzie pierwszym krokiem w wymianie iPhone’ów, według Ko

Według słynnego analityka Ming-Chi Kuo, Apple będzie polegał na własnym chipie M1 do obsługi oczekiwanego zestawu słuchawkowego rzeczywistości rozszerzonej w 2022 roku. To urządzenie będzie również pierwszym krokiem do zastąpienia iPhone’a AR w odległej przyszłości. .

Jabłko

Źródło: Mohamed M przez Unsplash

słuchawki Rozszerzona RzeczywistośćI zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistościZestaw słuchawkowy Mixed Reality: Terminologia używana do określenia „Apple Glass” wciąż ewoluowała w ostatnich latach, nie wiedząc dokładnie, co Apple dla nas szykuje. Pewne wydaje się, że hełm tego typu jest w fazie rozwoju.

W tym roku przecieki i inne plotki na jego temat nieustannie przenikają. Wszystko wskazuje na to, że Apple go wyda W 2022, Do pewnego stopnia 1000 dolarów nagrody. Prawdziwe skupienie się na technologiiTen hełm też będzie Najlżejszy na rynku.

Moc godna chipa M1

Krótko mówiąc, w ostatnich miesiącach pojawiło się wiele informacji, których nie można potwierdzić z całą pewnością. A pod koniec 2021 r. Ming-Chi Kuo, słynny analityk specjalizujący się w wiadomościach Apple, podał warstwę w swojej notatce doradczej. 9toMac.

Szkło jabłkowe

Apple Glass, okulary rozszerzonej rzeczywistości firmy Apple // Źródło: Front Page Tech

Tym razem podmiot powołuje się na moc obliczeniową zestawu słuchawkowego AR, która będzie wtedy równoważna mocyJabłko M1 znalezione w mac. Możemy odczytać wolniejszy układ pomocniczy, który będzie towarzyszył głównemu procesorowi w celu zarządzania różnymi czujnikami urządzenia.

Mimo to, według Ming-Chi Kuo, Apple wybierze zestaw słuchawkowy, który działa niezależnie: nie będzie zależny od Maca ani smartfona, ogłoszono. Informacja We wrześniu 2021. Te sprzeczności po raz kolejny odzwierciedlają niejednoznaczność wokół tego projektu.

przyszłość w rozszerzonej rzeczywistości

Po stronie oprogramowania California Group opracuje pełną gamę aplikacji, aby zapewnić użytkownikom kompletny ekosystem oraz kompletne i świeże wrażenia.

READ  Wpływ przestrzeni kosmicznej na krew astronautów

Tak bardzo, że Kuo, na dłuższą metę, wierzy, że celem Apple jest zastąpienie iPhone’a rozszerzoną rzeczywistością w ciągu 10 lat: ten zestaw słuchawkowy będzie dopiero wtedy pierwszym kamieniem raczkującego budynku.

Według analityka Ming-Chi Kuo, zestaw słuchawkowy Apple do rzeczywistości mieszanej (AR i VR) będzie wyposażony w co najmniej piętnaście kamer. Ten ostatni również szczegółowo opisuje jego przydatność.
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.