Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jego cena we Francji prawdopodobnie będzie wygórowana

Jego cena we Francji prawdopodobnie będzie wygórowana

Xiaomi 13 Ultra powinien zostać wydany we Francji za 1499 euro. Co położyć niedaleko od Galaxy S23 Ultra.

źródło: xiaomi

Jak zwykle, Xiaomi zaprezentowało swój najnowszy flagowiec podczas globalnej premiery w Chinach w kwietniu ubiegłego roku, na długo przed premierą w Europie. Xiaomi 13 Ultra powinien zatem wylądować we Francji w nadchodzących tygodniach, ale wciąż nie wiemy, kiedy i za jaką cenę.

według DeLabs (prowadzony przez Billbil-kun, którego niezawodność jest znana w tematach innych niż smartfony), cena najbardziej udanego Xiaomi w katalogu może osiągnąć 1499 euro, z jego konfiguracją 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci. Cena Galaxy S23 Ultra, referencyjnego na rynku, była o 80 euro niższa w momencie premiery, ale należy zauważyć, że Xiaomi powinno zawierać w zestawie szybką ładowarkę 90 W.

Czego oczekujesz od Xiaomi 13 Ultra?

Udało nam się obsłużyć chińską wersję telefonu i jest to niewątpliwie jedno z przyszłych odniesień do fotografii smartfonowej.

Dla przypomnienia, zawiera Snapdragon 8 Gen 2, 6,73-calowy wyświetlacz Oled QHD przy 120 Hz, baterię 5000 mAh i cztery moduły fotograficzne z zoomem 3,2X i zoomem 5X.

Jeśli Xiaomi jest znane ze swojej zdolności do radzenia sobie z cenami, w szczególności ze względu na swój asortyment Redmi, który jest jego specjalnością, to widzimy, że w przypadku modeli z wyższej półki logika niekoniecznie jest taka sama. Xiaomi stara się stopniowo wchodzić na rynek i odchodzić od tego podstawowego wizerunku marki.


Biuletyn Watt Else to wydarzenie, którego Numerama nie może przegapić, poświęcone przyszłej mobilności. Rejestracja tutaj !

READ  Dlaczego klon Dynamic Island iPhone'a 14 Pro przyprawia o ból głowy twórców Androida