Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jean-Pierre Pernot cierpi na raka płuc

TV – we fragmencie filmu dokumentalnego, który zostanie wyemitowany 9 grudnia na C8, Jean-Pierre Pernot, Życie poJean-Pierre Pernot ogłosił, że cierpi na Rak płuc.

Ten fragment, wyemitowany w poniedziałek 22 listopada w programie Nie dotykaj mojego telewizora (patrz poniżej), pojawia się szczególnie Były prezenter gazety TF1 o godzinie 13:00wraz z żoną Natalie Markway Burnout ogłaszają tę wiadomość.

„W kwietniu i maju odkryłem małą chorobę, która zdarza się ludziom, którzy palą, którzy palą głupio. Przez lata mówiono mi 'rzucić palenie, rzucić palenie, rzucić palenie’. Dużo paliłem. A potem trochę mnie znaleźli rak płuc To jest czas, w którym pierwszy raz o tym mówię” – mówi Jean-Pierre Bernaut.

Natalie Markway Burnout, obecna w grupie TPMP W poniedziałek wieczorem opowiedziała, jak ona i jej mąż dowiedzieli się o obecności tego nowotworu.

„Cały czas miał zapalenie oskrzeli. Dużo kaszlał, więc powiedziałem: „Może nadszedł czas, aby ponownie zrobić kilka testów”. Zrobił więc pierwszy (sprawdzenie), a potem powiedzieli: „Coś nie jest bardzo jasne”. ; potem (…) zrobili badanie zwierząt I tam, no cóż, werdykt zapadł” – wspomina prezenter telewizyjny.

„Na początku nie mogliśmy wykonać operacji (…) bo była bardzo niebezpieczna” – kontynuuje. Więc nalegałem, żebym poszedł do innych lekarzy w innym szpitalu, bo chciałem wiedzieć, czy możemy przeprowadzić operację. W Szpitalu Pompidou (w Paryżu, przyp. red.) powiedziano nam: „Jeśli możemy pracować, nie ma niebezpieczeństwa”.

Potem opowiada o operacji: „Stało się to w lipcu, spędziliśmy w szpitalu trzy tygodnie, przeszedł operację. Wszystko poszło dobrze, a potem we wrześniu zaatakował drugie płuco. Z drugiej strony było trochę więcej kłopotliwy, bo był trochę większy. Więc oczywiście nie możemy znowu mieć operacji, bo jest za duży. Więc tam robi radioterapię, jest w duchu stali, a my jesteśmy z nim, cała jego rodzina, walczy. ( …) Słowo rak nie oznacza automatycznie śmierci.”

READ  Globalna prognoza rynku elektroniki użytkowej zrewidowana w raporcie nowego sklepu z badaniami rynku, ponieważ oczekuje się, że COVID-19 będzie miał znaczący wpływ na sprzedaż w 2021 r.

„Czekałem chwilę, żeby o tym porozmawiać”.

„Podbiliśmy prostatę (Ogłoszenie tego nowotworu zostało opublikowane przez Jean-Pierre Bernaud we wrześniu 2018 r., przypis red.), pokonaliśmy pierwsze płuco, więc drugie płuco, nie rozumiem, dlaczego nie wygraliśmy”, chce pozostać optymistką Natalie Marcay Bernaut.

Zapytał: „Co mówią lekarze?” Cyryl Hanouna.

„W tej chwili nie możemy jeszcze nic powiedzieć, ponieważ przechodzi radioterapię, aw styczniu zrobimy skan PET, aby zobaczyć, gdzie on jest” – odpowiedziała.

„(Dzisiaj) jest szczęśliwy, że pracuje od prawej do lewej, dla LCI, do pracy w czasopismach. Kiedy musi odpocząć, odpoczywa. Dodaje: „Ma osobowość piekła”.

W poniedziałek wieczorem Jean-Pierre Bernaud również zamieścił na swoim koncie na Twitterze wideo, w którym zapewnił nas, że „w tej chwili wszystko (było) w porządku” (patrz poniżej).

„Dowiedziałem się o tej chorobie w maju ubiegłego roku. Pierwszą operację przeszłam na początku lipca, a leczenie trwało kilka tygodni.” „W tej chwili wszystko idzie dobrze. Monitorujemy. Wszystko jest pod kontrolą.”

„Czekałem chwilę, żeby o tym porozmawiać. Jeśli o tym mówię, myślę, że przede wszystkim nie powinniśmy bać się raka; miałem jednego: prostatę, wiesz o tym. Mówiłem o tym, żeby spróbować aby poprawić profilaktykę.To samo z płucami, myślałem, że zdarza się to tylko innym przez wiele lat” – dodał w szczególności.

Zobacz także na HuffPost: Czy 13-Heures de Pernaut skłonił się w prawo?

READ  Przybycie La Pulgi do Paryża będzie drogo kosztować Cyryla Hanouna