Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak oglądać mecz w biegu i powtórce?

Jak oglądać mecz w biegu i powtórce?

Żaden fan piłki nożnej nie może przegapić Mistrzostw Świata 2022. Nawet mniej niż konfrontacji piłkarskich gigantów, Kyliana Mbappe i Roberta Lewandowskiego. Dowiedz się, jak oglądać mecz Francja-Polska na żywo lub powtórkę bez względu na to, gdzie jesteś.

Dwa dni dzielą nas od tego wspaniałego spotkania pomiędzy The Blues a reprezentacją Polski. TF1 to transmituje Niedziela, 4 grudnia o godz. Nie panikuj, nawet jeśli ten kanał nie jest dostępny z zewnątrz, możesz w pełni cieszyć się meczem z miejsca, w którym się znajdujesz. Jak ? Zapoznaj się z naszymi radami w poniższych wierszach.

  • Jak oglądać transmisję i powtórkę meczu Francja-Polska?

we Francji lub gdziekolwiek za granicą, Mołotow Daje ci możliwość śledzenia meczu, który zmierzy się z Francją i Polską, ponieważ wszystkie twoje ekrany są ciągłe lub opóźnione.

Oto jak:

  • Pobierz aplikację
  • Subskrybuj program Mołotowa Moore’a Aby w pełni skorzystać z usługi.
  • Zaloguj się na swoje konto
  • Oglądaj za darmo lub nagraj mecz, aby obejrzeć go ponownie w dowolnym momencie

Francja/Polska: Najlepsze rozwiązanie do oglądania meczu na wszystkich podłączonych ekranach

Nowy plakat ósmego finału Mistrzostw Świata 2022, The Blues zmierzą się z Polską, by ponownie spróbować przywieźć trofeum do domu. Spotkanie, które oczywiście będzie transmitowane na żywo na TF1, a mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Jeśli jesteś za granicąŻyj pasją do piłki nożnej wyłącznie lub w powtórce na Mołotowie ze wszystkich podłączonych ekranów. W rzeczywistości dzięki temu rozwiązaniu możesz teraz maksymalnie wykorzystać wszystkie swoje spotkania Mistrzostwa Świata 2022 Ze smartfona, komputera, tabletu i smart TV. Dzięki temu niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, będziesz mógł obejrzeć mecz Francja – Polska z pełną swobodą.

Należy jednak pamiętać, że darmowa wersja Mołotowa jest dostępna tylko we Francji. Aby uzyskać dostęp do witryny z zagranicy, musisz wykupić subskrypcję oferty Mołotow Plus. dla 4,99 euro miesięcznie i bez zobowiązańTen plan premium początkowo pozwala cieszyć się lepszą jakością przesyłania strumieniowego. W ten sposób możesz skorzystać Lepsze wrażenia z przesyłania strumieniowego możliwy.

READ  W Polsce Rzecznik Praw Obywatelskich ostrzega przed warunkami życia w monitorowanych ośrodkach

Ponadto Mołotow Plus umożliwia dostęp Zaawansowane opcje W porównaniu z tradycyjnymi aplikacjami telewizyjnymi. Format ten pozwala m.in. śledzić mecz Francja-Polska oraz wszystkie mecze reprezentacji Francji poza godzinami transmisji dzięki powtórkom. Możesz także zapisywać różne programy do oglądania w trybie offline za pośrednictwem serwerów witryny. Dodajmy do tego możliwość bezpośredniego sterowania oraz możliwość podłączenia do aplikacji 4 ekranów jednocześnie.

Aby korzystać ze wszystkich tych korzyści, musisz najpierw otworzyć konto, a następnie pobrać aplikację ze Sklepu Play na urządzenia z systemem Android i App Store na urządzenia z systemem iOS.

Mołotow: TV gdziekolwiek jesteś

Znany również jako Telewizor NetflixaMolotov TV to platforma streamingowa, która pozwala cieszyć się telewizją na żywo lub na żądanie oraz nagrywać programy do obejrzenia później. Z Mołotowem Plus masz nieograniczony dostęp do 80 kanałów telewizyjnych Jakość wyświetlania w wysokiej rozdzielczości w całej Europie. Tym samym na platformie znajdziesz swoje ulubione kanały: TF1, M6, Arte, France 2, C8, BFM Business, a także zagraniczne kanały telewizyjne.

Dlatego oprócz meczu Francja-Polska można śledzić tysiące programów telewizyjnych. Francuskie i amerykańskie seriale, wiadomości, filmy, sport, filmy dokumentalne, programy dla dzieci, koncerty, rozrywka… Dzięki Mołotowowi telewizja nigdy nie była bardziej dostępna i przenośna.

Ponadto możesz rozpocząć oglądanie programu na smart TV, a następnie kontynuować na komputerze, smartfonie lub tablecie. Pamiętaj, że możesz uzyskać dostęp do Mołotowa bezpośrednio z przeglądarki internetowej: Google Chrome, Firefox lub Safari.

Wisienka na torcie: oszczędza ci Mołotowa Wyszukiwarka (Aktywacja głosowa w Apple TV) Umożliwia dostęp do treści w kilka sekund po prostu wpisując nazwę programu, temat, a nawet nazwisko aktora lub reżysera.

Mecz Francja – Polska: pytania i odpowiedzi dotyczące rozgrywek

Gdzie odbędzie się mecz Francja-Polska?

To spotkanie się odbędzie Stadion Al Thumama w Doha.

READ  Quinté PMU - PRIX PRIX JEAN DUMOUCH 18 gru. 2022

Kiedy odbędzie się mecz Francja-Polska?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 4 grudnia 2022 r. o godz.

Jakie kanały transmitują ten mecz?

We Francji beIN Sports i TF1 mogą transmitować mecze Mistrzostw Świata 2022. Ten pierwszy jest jedynym nadawcą oferującym całe zawody. Natomiast TF1 kupił fundusz składający się z 32 najlepszych spotkań, w tym wszystkich spotkań reprezentacji Francji. czyj:

  • 5 kluczowych zapałek 1/8,
  • 3 duże naklejki na 1/4 finału,
  • 2 półfinały,
  • Mecz o trzecie miejsce.