Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ilona Smit, Happy: Dzieli się uroczym zdjęciem ze swojego ślubu z Kamranem Ahmedem, aby uczcić jej bawełniany ślub

Ilona Smit, Happy: Dzieli się uroczym zdjęciem ze swojego ślubu z Kamranem Ahmedem, aby uczcić jej bawełniany ślub

W sobotę 16 kwietnia 2022 r Ilona Szmit Żonaty z Kamranem Ahmedem. W wiosce Lacoste, położonej w regionie Luberon, para powiedziała życiu „tak”. Przez kilka miesięcy nie publikowano żadnych zdjęć z ceremonii. Ale teraz, jako matka, chciała uczcić swój bawełniany ślub. W rzeczywistości, w niedzielę, 16 kwietnia 2023 r., wnuczka Johnny’ego Hallydaya odsłoniła uroczą migawkę ich związku partnerskiego z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu. Na jej relacji na Instagramie jej fani mogli zobaczyć śliczną blondynkę w jej wspaniałej sukni ślubnej. U jej boku mężczyzna jej życia, Kamran Ahmed, nosi elegancki garnitur. Z nostalgią za tym cudownym dniem Ilona Smet postanowiła uczcić tę okazję. Również sposób, aby pokazać niektórym z jego fanów za kulisami jego małżeństwa.

Ilona Smit, Matka Aniołów

Jedno jest pewne, rok 2022 był ważnym rokiem dla córki Davida Hallydaya. Rzeczywiście, 2 lipca młoda kobieta urodziła swoje pierwsze dziecko, małego chłopca, któremu nadano imię Harrison. Po ujawnieniu na Instagramie zdjęcia z zapowiedzią narodzin, Ilona Smet mogła być świadkiem potoku miłości, jaki otrzymała od nieznanych osób, ale przede wszystkim od swoich rodziców. David Halliday napisał: „Witamy w tym cudownym młodym Jedi w tym szalonym świecie! Upadł po prawej stronie drzewa ze swoimi kochającymi kochającymi rodzicami u boku. Kocham cię na zawsze!”. Po zostaniu babcią Estelle Lefébure również odpowiedziała: „Narodziny tego małego aniołka są żywym dowodem miłości. Kocham was wszystkich troje, piękne dusze”.

READ  Publiczność o 20:00: Drugi wieczór z rzędu, wspomnienia Thomasa Soto z France 2 prowadzą na TF1 z Anne Claire Coudray