Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ile kolorów LEGO Classic może być w kosmosie?

Ostatnia seria pt Łamigłówki Figurki kolekcjonerskie Zawiera klasyczny brązowy kształt przestrzeni, co sugeruje, że podobne kształty można znaleźć na (odległym) horyzoncie.

podczas, gdy Łamigłówki Grupa zwykle wprowadza innowacje w projektowaniu swoich produktów, a także śledzi swoje poprzednie kolekcje. Popularnym tego przykładem jest motyw Classic Space, którego najbardziej kultowymi elementami są astronauci w prostych, monochromatycznych strojach. Stroje te były później wielokrotnie odtwarzane Łamigłówki kolekcje, a wkrótce pojawi się klasyczny kosmiczny astronauta brązowy kolor po raz pierwszy.

W inauguracyjnych klasycznych zespołach kosmicznych (jak je z mocą wsteczną nazwano) astronauci byli ubrani w czerwone, żółte, niebieskie, białe i czarne garnitury i jak dowodzi The Łamigłówki Film – Stałem się kimś ŁamigłówkiNajbardziej znana postać z tamtych wczesnych dni. Do tej pory od czasu do czasu wypuszczane są nowe postacie z klasycznego kosmosu, chociaż pierwsi użytkownicy używali różnych hełmów, aby zrekompensować wady wczesnych projektów.

Ciekawostką dla kolekcjonerów figurek jest fakt, że w ostatnich latach pojawiły się nowe kolory klasycznych skafandrów kosmicznych. Klasyczne kosmiczne kufry są teraz dostępne w kolorze zielonym, różowym, jasnoszarym, pomarańczowym i fioletowym, chociaż te kolory mogą być trudne do znalezienia w dużych ilościach. Seria 24 z Figurki kolekcjonerskie Motyw oferuje brązowy kontrast do stroju, wraz z dzieckiem w pasującym niebieskim stroju.

Ciągłe wprowadzanie nowych kolorów sprawia, że ​​Classic Space wciąż ma niewielką (choć oddaną) fankę. Może to po prostu oznaczać, że mamy jeszcze kilka klasycznych kolorów kombinezonów kosmicznych, na które czekamy.

READ  Covid zabił więcej Amerykanów niż hiszpańska grypa