Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ikea + Asus ROG, kolekcja gier pojawi się we Francji tej jesieni

Współpraca między Ikeą i Asus ROG wykroczy poza granice Chin, a gama akcesoriów do gier będzie dostępna od października 2021 roku we Francji.

Ikea + Asus ROG, kolekcja gier pojawi się we Francji tej jesieni

Nowy zestaw dla graczy, opracowany przez Ikeę we współpracy z Asus Republic of Gamers (ROG), będzie dostępny we francuskim sklepie Ikea oraz w sklepie internetowym od początku października 2021 roku. Twoje biurko.

cała grupa

Wiedzieliśmy już o tych produktach: IKEA je sprzedawała Na rynku chińskim na początku tego roku. Nie wszystkie produkty partnerskie będziemy mieć we Francji, ale duża część z nich zostanie już wprowadzona na rynek. Jak zwykle w Ikei, asortyment zabawek nosi szwedzkie nazwy: UPPSPEL, LÅNESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UTESPELARE i HUVUDSPELARE.

Dzięki temu możemy monitorować zautomatyzowany stół warsztatowy o nazwie UPSSPEL. Niektóre akcesoria są dedykowane zarządzanie kablami-Sztuka porządnego układania kabli. Dostępne są również akcesoria do urządzeń nadawczych z panelami LED. Kolorowe poduszki ROG, podkładki pod mysz, fotele gamingowe… będzie z czego wybierać.

krzesła IKEA

Krzesła IKEA // Źródło: IKEA

Dostępne są również cztery nowe modele krzeseł w różnych kolorach. Nie zabraknie również lampki na biurko oraz uchwytu na telefon. gotowy do zrobienia pływ.

Ikea + Asus ROG, kolekcja gier pojawi się we Francji tej jesieni

Obiekty mają na celu przede wszystkim poprawę organizacji i ergonomii Twojego biura. Na przykład LÅNESPELARE to uchwyt na kabel myszy.

READ  E3 2021: Avatar: Ubisoft przekonał Disneya, by pozwolił Massive rozwijać Gwiezdne Wojny