Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ICO: Studio Fumito Ueda udostępnia film z 20 lat gry – Aktualności

Gra przygodowa o bardzo ważna w karierze reżysera Cień kolosa I Ostatni strażnik, którego pamięć przypomniała, że ​​był nawet godny wyróżnienia z okładki i 40 stron Famitsu w zeszłym tygodniu, po prostu. Na tym etapie projektu praca nad animacją jest już jasna, a koncepcja ucieczki dwóch trzymanych w ręce postaci już istnieje, chociaż Yorda nie ma jeszcze znanej nam eterycznej formy.

Jest to wczesny film rozwojowy do tytułu ICO na PlayStation 2, który został wydany 6 grudnia 2001 roku. Został stworzony około 1998 roku, aby podzielić się koncepcją gry z zespołem programistów. To właśnie ten film przykuł uwagę zespołu, The Light at the End of the Tunnel, ponieważ wszyscy, łącznie z reżyserem Fumito Uedą, grzebali w ciemności, nie wiedząc, jakiego rodzaju ICO to się stanie. Pomimo wad wideo i audio, takich jak raster i szum, a także wyświetlanie korekcji, nie odważyliśmy się zmienić ani zmodyfikować materiału filmowego, aby oddać atmosferę tamtej epoki.genDESIGN wyjaśnia.

Pamiętaj, że studio Fumito Ueda podpisało umowę z Epic Games Publishing, aby opracować pierwszą grę od czasu opuszczenia PlayStation w 2011 roku. Immortality to tytuł, o którym wciąż nie wiemy nic poza tym, że korzysta z warunków, w szczególności wsparcia ze strony Epic Games, która finansuje całą grę (w tym marketing), pozostawiając prawa licencyjne twórcom. W zamian Epic Games zarobi 50% sprzedaży po wydaniu gry.

  • Czytaj także | Studio Fumito Uedy rekrutuje i usuwa małe zdjęcie
READ  Kometę Leonarda można zobaczyć o zmierzchu