Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Holandia informuje, że 13 pasażerów przylatujących z RPA to przewoźnicy wariantu Omicron

Znajdź tutaj wszystkie nasze zdjęcia na żywo z #COVID_19

13h29 : Holenderskie władze ogłosiły, że 13 z 61 pasażerów przybywających z RPA zarażonych wirusem Covid-19 to nosiciele wariantu Omicron.

13 godz. 26 : To zwycięstwo nie dziwi w świetle ostatnich sondaży. Szwajcarzy zgadzają się z prawem tworzącym kartę zdrowiaWedług wstępnych szacunków. Według instytutu gfs.bern przyjęto go z 63% z 3-punktowym marginesem błędu.

13 godz. 21 Po drugiej stronie kanału noszenie masek w transporcie i magazynach będzie obowiązkowe od wtorku, poinformował minister zdrowia Sajid Javid. Wczoraj Boris Johnson też to ogłosił Każdy wjeżdżający do Wielkiej Brytanii [doit] Zrób test PCR W ciągu dwóch dni od przyjazdu i „Odizoluj się, aż uzyskasz wynik”.

13 godz. 09 : dzień dobry @na tobie ! Może podaż i popyt? Od czasu odkrycia wariantu Omicron wielu turystów obawia się, że utkwią w RPA i starają się opuścić kraj tak szybko, jak to możliwe, zanim granice ich kraju zostaną zamknięte. Przyznało się dwóch niemieckich turystów jadących do Monachium dla naszych dziennikarzy po wyjściu 3800 euro dla dwóch osób. „To bardzo droga podróż, ale przynajmniej mamy jedną…”

13 godz. 08 : dzień dobry ! Właśnie usłyszałem twój raport o ludziach próbujących wrócić do domu z RPA. Dlaczego bilety lotnicze są tak drogie? Jaki jest powód, dla którego linie lotnicze podnoszą w ten sposób swoje ceny? Dziękuję Ci !

12 godz. 51 Czas na ocenę nowości:
„Kiedy krąży w Anglii, Włoszech i Belgii, prawdopodobnie będą już krążyć przypadki” We Francji z wariantu Omicron zapowiedział minister zdrowia Olivier Veran. kontynuować nasze życie.

Minister Spraw Zagranicznych Sebastien Licornu, Jeździ na Gwadelupie i Martynikę. Pod koniec dnia wyląduje w Pointe-a-Pitre przed spotkaniami z lokalnymi urzędnikami w poniedziałek (na Gwadelupie) i we wtorek (na Martynice), flagą służby politycznej we Francji.
Przełęcz Calais Sklasyfikowane jako pomarańczowy alarm powodziowy Od rana 10 godzin, po nocnej złej pogodzie, która znacząco doprowadziła do zalania rzek Liss, Lowes i Clarence. Météo France organizuje czuwania na pomarańczowym śniegu i lodzie aktywowane w sobotnie popołudnie dla 11 prowincji położonych w Masywie Centralnym, Alpach i Pirenejach.
W czasie, gdy sytuacja między Londynem a Paryżem jest napięta, Brytyjczycy nie zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu ministerialnym w sprawie walki z nielegalną imigracją i siatkami przemytniczymi, które odbędzie się dziś po południu w Calais. Co do wiceprezydenta regionu Hauts-de-France, pytam dziś rano w dniu francjainfo, NS „„Błąd”.

READ  W Chinach protestujący biznesmen został skazany na 18 lat więzienia

12h45 Szwajcarskie głosowanie dzisiaj w dniu covid-19 prawo , co umożliwiło stworzenie karty zdrowia. Wybory te mają miejsce pod koniec burzliwej kampanii wyborczej, która sprawiła, że ​​policja obawiała się kolejnych demonstracji w ciągu dnia. Dowód: policja zainstalowała bariery ochronne, aby chronić Pałac Federalny, napisał dziennikarz RTS na Twitterze.

11 godz. 05 : Jak dotąd wariant Omicron nie został zidentyfikowany we Francji, ale zajmuje to wiele godzin”, po raz kolejny ostrzegł Olivier Veran, podczas tego punktu z prasą.

11 godz. 52 : „Kiedy krąży w Anglii, Włoszech i Belgii, prawdopodobnie będą już krążyć przypadki” We Francji z wariantu Omicron zapowiada minister zdrowia Olivier Veran.

12 o 40 Czy alternatywa Omicron jest odporna na szczepionkę? „To pytanie zasadne, które się pojawia, badacze się nad tym zastanawiają (…) za wcześnie na odpowiedź”, Olivier Veran ogłosił podczas konferencji prasowej, prosząc o odpowiedź w ciągu dziesięciu dni. „To nie zmienia absolutnie niczego w strategii szczepień”.Minister Zdrowia uspokoił.

12 godz. 33 : Dziś rano w kioskach kilka regionalnych dzienników postanowiło rozważyć alarmujące pojawienie się wariantu Omicron, który został już wykryty w kilku krajach europejskich. W tym kontekścieAlzacja Adres na „Wzrost czujności na jarmarkach bożonarodzeniowych”, gdzie co roku zbierają się miliony odwiedzających (dwa miliony w ciągu miesiąca na jedyny, ale niezbędny) jarmark bożonarodzeniowy w Strasburgu.

09:09 : Od dzisiejszego wieczoru cudzoziemcy nie będą mogli wjechać do Izraela, Z wyjątkiem przypadków zatwierdzonych przez specjalną komisję. Zaszczepieni obywatele Izraela będą musieli przejść test PCR i poddać się kwarantannie przez trzy dni, procedura ta przedłuża się do siedmiu dni dla tych, którzy nie zostali zaszczepieni, mówią władze. kontynuować nasze życie.

12 o 25 : Od dzisiejszego wieczoru cudzoziemcy nie będą mogli wjechać do Izraela, Z wyjątkiem przypadków zatwierdzonych przez specjalną komisję. Władze izraelskie powiedziały, że zaszczepieni obywatele Izraela będą musieli przejść test PCR i poddać się kwarantannie przez trzy dni, procedura ta przedłuża się do siedmiu dni dla tych, którzy nie zostali zaszczepieni. kontynuować nasze życie.

READ  bezpośrednio. Elżbieta II pojawia się na balkonie Pałacu Buckingham, a tłum wiwatował królowej przez 70 lat jej panowania

12 o 24 : Australia ogłasza, że ​​zidentyfikowała dwóch pasażerów na lotnisku w Sydney z wariantem Omicronen z RPA. Umieszczono ich w odosobnieniu. Australijski Urząd ds. Zdrowia poinformował, że prawie 260 pasażerów i załogi tego lotu zostało poproszonych o samoizolację.

12 o 24 Na dobry początek dnia, oto pierwszy punkt w wiadomościach:

• Kraje nadal umacniają się przeciwko Zmienne zagrożenie Omicron. Od dzisiejszego wieczoru Izrael uniemożliwi wjazd na swoje terytorium cudzoziemców, których stan został potwierdzony w kraju. Ze swojej strony Australia ogłosiła, że ​​zidentyfikowała dwóch pasażerów z RPA zarażonych tą nową formą. kontynuować nasze życie.

• Wczoraj wybrani urzędnicy na Gwadelupie poprosili o przybycie delegacji ministerialnej na ten temat „władze stanu” Po postawieniu rządu na stole Kwestia autonomii wyspyByła wstrząśnięta, jak jej sąsiadka Martynika, wywołana ponownie społeczną eksplozją przemoc. Kontynuuj nasze życie.
Cztery dni po najgorszym dramacie imigracyjnym w kanale La Manche, dziś w Calais odbywa się europejskie spotkanie, które ma wzmocnić walkę. Przeciwko sieciom przemytników. Odbędzie się bez Brytyjczyków, z wyjątkiem Francji, podczas napięć utwardzony W ostatnich dniach w kwestii imigracji.

• Jedenaście dywizji, od Pirenejów po Alpy przez Masyw Centralny, Akcja rozgrywa się w Pomarańczowym Przebudzeniu śniegu i lodu autorstwa Météo France.