Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

HISTORIA: Wczoraj Bruno pobił rekord zwycięskich meczów we Francji, wygrywając ponad milion w „12 Midi Inversions” Jean-Luca Richmanna na TF1 – WIDEO

Właśnie pobił rekord wygranych meczów we Francji! Bruno, faworyt, który wczoraj wygrał „12 kopnięć w południe” na TF1, przekroczył 1 milion euro w zarobkach i prezentach. W swoim 242 poście od 20 stycznia Bruno odpowiedział wczoraj na pytanie o aktorkę, która zainspirowała Kleopatrę w „Asterixie” (Elizabeth Taylor).

“Za długo czekaliśmy na ten moment. Brawo za wszystkie twoje informacje!” – krzyknął Jean-Luc Richman.

Fani serialu od wielu dni czekają na moment, w którym Bruno pobije ostatni rekord: to już koniec, że wygrywając w sobotę 10 000 euro, jackpot przekroczył 1 milion euro i teraz stoi w porządku. do 1 002 907 euro (w tym prezenty i wygrane).

Nie wygrał miliona euro w teleturnieju od 2004 roku we Francji i udziału Marie Friedel w „Who Wants to Millions”? Z pulą nagród przekraczającą 2000 euro, Bruno został zwycięzcą po wygraniu największej sumy we francuskim teleturnieju.

Jeśli Bruno jest teraz największym zwycięzcą telewizyjnych meczów we Francji, wciąż ma przed sobą drogę do ustanowienia rekordu świata. Ten jest przez Hiszpanów, Los Lobos. W 2019 roku w grze „Boom”, zaadaptowanej przez TF 1, kandydaci ci wygrali 4 130 000 euro – i do 7 milionów, dodając wpisy w wydaniach specjalnych.

READ  Olimpiada w Tokio: białoruska biegaczka Kristina Tsimanskaya przyjeżdża do Warszawy po azyl