Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Haragas to dwaj marokańscy bokserzy w Polsce

© Prawa autorskie: D.R.

19 kwietnia 2021 – 22:00 – Sport – Prowadzi: G.A.

Zaginęło dwóch marokańskich bokserów, nie pozostawiając śladu po udziale w turnieju w Polsce. To nie pierwszy raz, kiedy sportowcy wyróżniają się takim zachowaniem, a federacja i wszyscy bokserzy są zhańbieni.

Wyjechali do Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w Dyscyplinie. Ale bokserzy Reda El Boyhoi i Ilias Belemley znaleźli okazję, by kupić życie dalekie od realiów życia w domu w Maroku. Według dziennika Asaba, W miniony czwartek dwóch bokserów opuściło ośrodek treningowy egzaminów biorących udział w konkursie, co byłoby posunięciem „huraganu”, podczas gdy następnego dnia musieli rozegrać walkę. Marokańscy sportowcy często mają zwyczaj znikania na wolności, gdy widzą, że rywalizują w Europie.

Przed Ritą El Pyahoi i Eliasem Belemlih byli Aptologis El Madini i Yasin Ben Dada. Procedura, którą należy zastosować w tym przypadku, polega na wysłaniu zawiadomienia o przeszukaniu poprzez powiadomienie przedstawicielstwa ambasady Maroka i władz lokalnych. Marokańska delegacja sportowa liczy na to, że dwaj bokserzy, którzy posiadają ważne wizy uprawniające do podróżowania po terytorium Polski i strefie Schengen, przybędą przed końcem turnieju, aby nie zepsuć wizerunku federacji i Maroka.

Słowa kluczowe: język polski, boks, brak, badania

Możesz być zainteresowany tymi artykułami

READ  program i kandydaci do edycji 2023