Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Halo Infinite: zawartość solo wyciekła przez ogromny Construx? Oceniamy! | Xbox One

Od kampanii minęło dziesięć dninieskończona aura Dostępny i, o ile możemy powiedzieć, wielu graczy starało się dowiedzieć o nowym rozdziale przygód Master Chiefa. Ci, którzy dotrwali do końca tego ostatniego, doskonale wiedzą, że historia ma tak wiele szarych obszarów, że chcielibyśmy, aby się rozjaśniła. Może może się to zdarzyć przez rozszerzenia?

Możliwe solo DLC dla Halo Infinite?

Przed wydaniem Halo Infinite firma 343 Industries wielokrotnie wyrażała chęć ożywienia gry przez 10 lat. Jeśli możemy sobie łatwo wyobrazić, że multiplayer przyjmie nowe mapy, powrót trybów gry, ale także nowe, to co z trybem single player?

Kiedy Eurogamer Joseph Staten zapytał, czy deweloperzy dodadzą zawartość solo, ten ostatni zasugerował, że doda zawartość solo, ale nic nie powiedział.

Cóż, dzisiaj niestety nie mogę nic o tym powiedzieć! Ale mogę ci powiedzieć, że Halo Zeta, ten nowy odcinek, nad którym pracujesz, jest znany we wszechświecie Halo jako najbardziej tajemniczy z odcinków Halo. Zawiera miliony lat tajemnic. To zdecydowanie bardzo bogate miejsce do tworzenia nowych historii. Z niecierpliwością czekamy na zbadanie go w przyszłości. Ale dzisiaj nie mogę nic o tym powiedzieć.

Biorąc pod uwagę wiele nierozwiązanych tajemnic kampanii Halo Infinite, można śmiało sądzić, że w przyszłości dodamy więcej historii.

zwrócić lok klienta?

Co mogą bez niego zrobić fani Halo Mega Konstrux ? Wiesz, twórca gier, który przeciekał treści z przyszłych gier Halo. Niedawno marka ogłosiła nowe figurki Halo Infinite, dotyczące przedmiotów spoza gry.

Znajdziemy więc repliki Światła Sangheliosa, Decimusa, Ramosa, Spartan Linda-058 i Agenta Locke’a. Wydaje się to zaskakujące, ponieważ nie wszystkie jego postacie, które występują w innych odcinkach sagi, w jakikolwiek sposób pojawiają się w Halo Infinite.

Ta minifigurka agenta Locke’a, zaprojektowana tak, jak pojawiasz się w Halo Infinite, jest gotowa do walki.

Sprawa agenta Luke’a jest dla nas szczególnie interesująca, ponieważ widzimy, że jego ubrania są takie same jak te z części serii. cześć nocy?. Ponadto nosi DMR od Halo 5 strażników, broń obecnie nieobecna w Halo Infinite.

READ  WhatsApp w końcu będzie mógł z niego korzystać bez smartfona

Jednak jej imię może brzmieć spiczasty Zbliżamy się do wieży reklamowej. Mamy też potwierdzenie, że Hyperiusz rzeczywiście nosi fragmenty swojej zbroi. Co się stało z tą główną postacią w Halo 5: Guardians?

Nie wydaje się niemożliwe, że pewnego dnia w studiu pojawią się treści poświęcone agentowi Luke’owi, ale jego kostium jest w questach Mega Construx. Być może słowa „zaprojektowane tak, jak pojawiają się w Halo Infinite” są błędne.

Tak czy inaczej, te minifigurki nie powinny być traktowane jako dowód powrotu tych postaci do Halo Infinite. W międzyczasie możesz teraz wypróbować kampanię na Xbox One i Xbox Series X | S i PC za pośrednictwem Steam i Microsoft Store. Oczywiście gra jest zawarta w Xbox Game Pass, z grami na PC i Xbox Cloud.