Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiezdna Akademia: Nowe wykluczenie, a Margot płacze, gdy podejmuje decyzję…

Gwiezdna Akademia: Nowe wykluczenie, a Margot płacze, gdy podejmuje decyzję…

Napisane przez Charlotte Pletcher

| Dziennikarz

Jest fanką wszelkiego rodzaju seriali i uwielbia śledzić codzienne życie swoich ulubionych aktorów. Jest także fanką królowej Elżbiety II i Kate Middleton i wciąż nie rozumie, co książę Harry robi z Meghan Markle.

W tym tygodniu Candace, Gabriel i Victorine zasiadali w gronie kandydatów do „Star Academy 2023”. Tylko dwóm z nich udało się wrócić do zamku Damari-les-Lys pod koniec swojej świetności. Dowiedz się bez dalszej zwłoki, jak nazywa się czwarty uczeń wydany w sobotę, 2 grudnia.<p data-lazy-src=

Reszta po ogłoszeniu

To nowe wydarzenie, które pokochają fani Akademia Gwiazd 2023! W sobotę 2 grudnia odbyła się piąta premia sezonu. TF1 zrobiło wszystko, co w jego mocy, aby zachwycić publiczność i uczniów tym nowym, wyjątkowym wieczorem. W programie: przyjazd znakomitych artystów, takich jak Mika, Shimen Badi i Suleiman oraz obecność orkiestry filharmonicznej (pod przewodnictwem byłego profesora Mathieu Goneta) składającej się oprócz zwykłej orkiestry z 40 muzyków.

Wykonania promo na You mają szansę zinterpretować pieśni w dużym australijskim kontekście z filharmonią (mówią, że to jest miejsce dla widzów). Clara jest honorową śpiewaczką w duecie z kurantem na ekranie. adres Pomiędzy nami Kiedy Helena wystąpiła w piosence w duecie z Charlotte Carradine Każdy, kto mnie kocha. Julian i Salomon śpiewali razem Daj spokój, kochamy się. Piosenka była dedykowana Lenny’emu Kurhan Z czarnuchem. Spodziewano się także, że tego wieczoru będzie główny gość: Mika zgodziła się przyjść i towarzyszyć uczniom w tym nowym roku szkolnym. 40-letni piosenkarz wykonał składankę swoich największych hitów, podczas występu zmierzył się z Lennym, Axelem i Pierrem.

READ  Benjamin Millepied potępia plotki o jego romansie z Natalie Portman

Pierre, Margot (która w ciągu tygodnia pokłóciła się z inną uczennicą), Axel i Julien mieli zaszczyt ujawnić wszystkie swoje talenty w niesamowitych występach. Pierre miał w tej piosence solówkę Piosenka miłosna Autor: Edith Piaf. Przedstawiają się Axel i Julian, którzy marzyli o wspólnym śpiewaniu w duecie. Lucy Bernardoni i Marilyn Schaaf zleciły im zadanie wykonania uderzenia Czas katedry. Występ wokalny, nad którym ciężko pracowali i praca się opłaciła. Margot pojawiła się w wyjątkowym obrazie inspirowanym serialem Środa Z Jenną Ortegą, która w nim śpiewała Krwawa Mary Przez Lady Gagę.

Jeśli wszyscy ich towarzysze docenili nagrodę, Candace, Gabriel i Victorine z pewnością mieli mniej szczęścia. Nie bez powodu: trzech towarzyszy zostało mianowanych po ocenach przeprowadzanych w połowie tygodnia. Victorine nie była zaskoczona, gdy usłyszał jego imię po całkowicie nieudanym podaniu, ale Candice i Gabriel byli jeszcze bardziej zaskoczeni. Pojawienie się imienia Gabriela również wywołało kontrowersje. Cała trójka broniła swojej lokalizacji najlepiej jak potrafiła, aby zwiększyć swoje szanse na odnalezienie towarzyszy w zamku i kontynuowanie przygody. Candice broniła się J’Envoye Valserem autorstwa Zazie. Jeśli chodzi o Gabriela, wybrał powieść „Inna miłość” Toma Odella.

Victoria została wyeliminowana podczas Bonusu w sobotę, 2 grudnia

To Candace została uratowana przez publiczność. Wkrótce dołączyła do reszty swoich kolegów z klasy, pozostawiając los Victorii i Gabriela w rękach pozostałych uczniów. Ostatecznie to Gabriel kontynuuje przygodę. Epoka wiktoriańska została wyeliminowana. Po tym jak Gabriel zdobywa głosy Klary, Leni, Margot (z wielkim trudem, gdyż rozpłakała się podczas oddawania głosu) i Axela, Victorine nie ma już szans na odkupienie…

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu