Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gry Xbox GoldenEye 007 dostępne, premiera nieuchronna? | Xbox One

Podczas gdy IO Interactive pracuje nad grą o Jamesie Bondzie, słynny tajny agent opowiada o niej teraz na Xboksie, odkąd sukcesy GoldenEye 007 pojawiły się na Xboksie online. Co możesz sobie wyobrazić nadchodzącą wersję gry!

Zbliża się premiera GoldenEye 007 na Xbox?

Pojawienie się GoldenEye 007 na Xboksie było tematem od bardzo dawna. Na początku zeszłego roku w sieci pojawił się bardzo długi filmik z gry (patrz niżej). Potem odkryliśmy słynny, anulowany, zremasterowany GoldenEye na Xbox.

Ale tym razem trudno wątpić, gdy wyobrażamy sobie nadchodzącą premierę gry na Xboksie. Sukcesy gry właśnie pojawiły się w bazie danych Microsoftu, co jest bardzo poważnym dowodem na to, że z tytułu nie zrezygnowano, a wręcz przeciwnie.

Sukcesy GoldenEye na Xbox zostały zauważone przez Trueachievements i pojawiły się znikąd tego pierwszego dnia roku. Czy możemy wkrótce udostępnić grę w ramach Xbox Game Pass? Czy gra zostanie wydana w tym samym czasie na Nintendo? Jak doszło do porozumienia między Microsoftem a Nintendo? Mamy nadzieję, że wkrótce uzyskamy odpowiedzi na co najmniej jedno z jego pytań.

Lista 55 osiągnięć zawiera wyzwania zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy, co oznacza, że ​​dostępna będzie pełna wersja gry. Odpowiadam wkrótce!

Ponad dwie godziny grania

Jeśli nie byliście wcześniej tego świadomi, remaster GoldenEye miał zostać wydany na Xbox 360. Gra miała pozwolić autorowi na szybkie przełączanie się między grafiką HD a oryginalną grafiką, która została wydana na Nintendo 64. Jako tryb online dla wielu graczy Oprócz bardzo popularnego trybu podzielonego ekranu, częścią gry będzie również tablica wyników.

W 2008 roku projekt, który miał zintegrować usługę Xbox Live Arcade, zaczął słabnąć z powodu różnych licencji operacyjnych, zanim ostatecznie został anulowany. W 2021 roku na kanale pojawił się długi teledysk o graniu przez ponad dwie godziny Graslow 00. Poprzez emulator możemy wykryć grę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie i efekcie końcowym jego anulowania, możemy jedynie polecić zajrzenie do dedykowanego artykułu na doskonałej stronie. niewidoczny 64.

READ  ZATRZYMAJ WSZYSTKO, OTO 10 SZALONE OFERTY NA TĄ NIEDZIELĘ 🔥