Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grammon został zabity w mieście Araukaria, a dwóch mężczyzn zostało oskarżonych

76-letni mężczyzna zginął w mieście Arocarias w Le Tampon. Gwałtowne morderstwo miało miejsce szczególnie w nocy od niedzieli do poniedziałku. Następnego ranka znaleziono martwe ciało. Ofiara była kilkakrotnie bita, w tym śrubokrętem. Do śmiertelnej kłótni rzekomo doszło wieczorem, kiedy spożywał alkohol i narkotyki.

Wczoraj rano aresztowano i zatrzymano dwie osoby w żandarmerii Troyes Maris. W ten wtorek zostali postawieni przed sądem w Saint-Pierre. Jeden z oskarżonych jest już nieprzychylnie znany sądom. W wieku 27 lat ma w rejestrze karnym 27 wyroków skazujących, co stanowi już połowę jego życia spędzonego w więzieniu.

Najstarszy z nich jest oskarżony o zabicie słabej osoby. Miał zamiar zaatakować swoją ofiarę śrubokrętem w plecach. Drugiemu podejrzanemu postawiono zarzut nieudzielenia pomocy komuś w niebezpieczeństwie.

Główny podejrzany został aresztowany w celu położenia kresu niepokojom publicznym, jakim jest znany w okolicy i którego obawiają się świadkowie. W przeszłości był sądzony za przemoc i kradzież. Mężczyzna, który początkowo zaprzeczał faktom, przyznał się do swoich czynów i chciał przeprosić sędziego wolności i aresztu.

Mimo młodego wieku spędził już 12 lat w więzieniu

Jego prawnik, pan Farid Issa, oświadcza: „Mój klient przyznaje, że spowodował śmierć tej osoby ciosami, a zwłaszcza uderzeniem śrubokręta. Musiał oczyścić swoje sumienie. Wyraził skrajną złość, że jego matka zmarła gwałtownie podczas jego uwięzienia”.

Prawnik wyjaśnia, dlaczego jego klient odmówił osadzenia w więzieniu w Domingud:Ma udokumentowane osiągnięcia w więzieniu, w tym 12 lat za kratkami. Zrobił wielu wrogów i miał wiele problemów z więźniami. ”

Drugi podejrzany, który był sądzony za nie udzielenie pomocy osobie w niebezpieczeństwie, został objęty nadzorem sądowym.

READ  W drodze do Chin lot Delta zawraca w obliczu nowych ograniczeń anty-Covid