Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Graj i spróbuj wygrać ten zestaw słuchawkowy do gier Sony Inzone H9!

Gdyby Sony Inzone H9 (pełna nazwa WH-G900N) został stworzony z myślą o kompatybilności z Sony PlayStation 5 w jego czarno-białych odcieniach, oddałby cały swój potencjał w grach na PC, w szczególności ze względu na wirtualny przestrzenny rozkład dźwięku, który zapewnia. . W rzeczywistości ta funkcja korzysta z dostosowywania filtrów renderowania zgodnie z kształtem nauszników. Ta personalizacja wymaga HRTF (Funkcja przenoszenia głowy) do robienia zdjęć uszu w celu zidentyfikowania określonych profili i zapewnienia najbardziej realistycznej symulacji dźwięku. H9 posiada również skuteczny system redukcji szumów i dość dobrą żywotność baterii.

Jeśli chcesz wygrać kask gry Sony Inzone H9 Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na poniższą ankietę przed 30 września 2022 roku do północy. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród poprawnych odpowiedzi. Dobra wiadomość, mamy dwie kopie do rozdania. Więc teraz to zależy od Ciebie!

Konkurs nie jest pokazany poniżej? Upewnij się, że blokada reklam nie jest aktywna lub że akceptujesz korzystanie z plików cookie. Możesz także otworzyć tę stronę w trybie przeglądania prywatnego.

Reklama, Twoje treści są kontynuowane poniżej

READ  Czy bez OxygenOS nadal jesteś gotowy na zakup OnePlus?