Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracz Pokémon Go przeciwstawia się wszelkim przeciwnościom losu dzięki szczęśliwemu pisklęciu

Gracz Pokémon Go przeciwstawia się wszelkim przeciwnościom losu dzięki szczęśliwemu pisklęciu

Gastona Cooneya

Gracz Pokémon Go zadziwił wszystkich, wypuszczając Hondo (IV 100) jako jednego z najrzadszych i najbardziej poszukiwanych Pokémonów w grze, co udało się osiągnąć tylko kilku szczęśliwym trenerom.

Dodanie wszystkich dostępnych Pokémonów do Pokédexu nie jest łatwe dla graczy Pokémon Go, ponieważ niektóre gatunki można uzyskać jedynie poprzez wylęganie jaj. Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ te Pokémony składające się wyłącznie z jaj są często istotne w metagrach, co czyni je doskonałymi do bitew PvP i PvE.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Niantic/Firma Pokemon

Fani, którzy chcą je zdobyć, często pokonują setki mil, aby dodać te cenne przedmioty do swojej kolekcji. Kiedy więc trener zdobył Hondo z najrzadszego slotu na jajka w grze, społeczność nie mogła powstrzymać się od zdumienia jego szczęściem.

Trener o imieniu „SpumScum” na Reddicie udostępnił zrzut ekranu przedstawiający pojawianie się Pyronille IV 100 w Pokémon Go i napisał: „Jakie są szanse? Myślę, że wygram”.

Niezwykle rzadkie wyklucie zaszokowało wielu fanów Pokémon Go, którzy dołączyli do sekcji komentarzy, aby pochwalić się doskonałymi statystykami.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Masz szczęście, że jeszcze żadnego nie wyklułem”. jeden użytkownik napisał, a inny dodał: „Z pewnością wygrałeś grę! Gratulacje!”

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Inni nazywali proces wykluwania „absurdalnym”, świętując „szalone szczęście” autora, który nie tylko zdobył ultrarzadkiego Pokemona, ale także IV wynoszącą 100 na dodatek, jak poniżej: „Cholera, nie mogę nawet jednego wykluć, a ty masz Hondo?! Zazdrość i przekleństwa”.

Jak wspomniał jeden z graczy, zabrało go to „600 włazów, żeby zdobyć jeden [Pyronille]”Inni zwrócili uwagę, że szansa na wyklucie się Peronelli z jaj w Pokémon Go wynosi mniej niż 1%, co czyni Hondo jeszcze rzadszym i imponującym.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeden z użytkowników przeprowadził obliczenia i ujawnił, że istnieją możliwości „1/21600 specjalnie dla Hondo Peronella”pozostawiając innych oszołomionych absurdem niedoboru.

Należy zauważyć, że Peronilu nie można znaleźć na wolności ani podczas nalotów, można go uzyskać jedynie z odległości 2 km, 5 km i 10 km od jaj i jest to najrzadszy z możliwych basenów lęgowych. Dodatkowo Pyronille potrzebuje co najmniej 400 Cukierków, aby ewoluować w Pyraxa, jednego z najlepszych Pokémonów typu Robaczego i Ognistego.

W międzyczasie możesz także sprawdzić, jak zdobyć inne niezwykle rzadkie gatunki w Pokémon Go, takie jak Frigodo i Zygarde.

Artykuł kontynuowany po reklamie