Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gra o przetrwaniu w stylu Palworld pojawi się w Fortnite Creative

Gra o przetrwaniu w stylu Palworld pojawi się w Fortnite Creative

Ludovic Quinson

Deweloper ze studia Fortnite Creative wprowadził rozgrywkę w trybie Palworld poprzez tryb przetrwania i strzelania.

Palworld to jedna z najgorętszych gier 2024 roku. Niedawno przekroczyła 19 milionów graczy z ponad 12 milionami pobrań na Steamie i 7 milionami na Xbox.

Wraz ze wzrostem popularności Palworld w świecie gier, twórca Fortnite, Tom Jank, postawił sobie za cel wprowadzenie odrobiny Palworld do gry Epic Games.

Funkcja kreatywna w Fortnite zmieniła sposób, w jaki gracze eksplorują świat, umożliwiając twórcom projektowanie niestandardowych map, wysp i nie tylko.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Palworld pojawi się w Fortnite Creative

Jank użył dinozaurów z Fortnite, aby przypominały Palworld z Palworld, które przybierają formę podobną do Pokémonów. Te dinozaury w różnych kolorach pędzą w stronę gracza na Wyspie Kreatywności. Celem gracza jest zastrzelenie „kumpli” i przetrwanie jak największej liczby fal.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Na świecie w Fortnite„, pyta marnować. „Nie, właściwie nie użyłbym tego jako nazwy karty, ponieważ byłoby to kradzieżą własności intelektualnej. Poranna rozgrzewka: Chciałem spędzić poranek na nauce ponownego targetowania IK i NPC; Bardzo śmieszne ! Jak myślisz, ile dinozaurów uda Ci się przeżyć?

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jank twierdzi, że mapa, podobnie jak wiele innych map w tym trybie, została stworzona przede wszystkim przy użyciu silnika Unreal Engine. Jednak nie udostępniono jeszcze żadnych kodów wysp, dzięki którym gracze mogliby grać sami.

W komentarzach pod postem zadano pytania dotyczące poszczególnych mechanizmów wyspy i zasugerowano, co mogłoby ulepszyć doświadczenie. Jednak Jank nie skomentował żadnych nadchodzących aktualizacji tej mapy.

READ  Recenzja Cosori Dual Blaze: Świetna patelnia bezolejowa