Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gościnny film C à przedstawia na żywo moment księżycowy z Anne-Elisabeth Lemoine w Cannes poza ekranem

Gościnny film C à przedstawia na żywo moment księżycowy z Anne-Elisabeth Lemoine w Cannes poza ekranem

Reszta po ogłoszeniu

Z okazji Festiwalu Filmowego w Cannes 2024 France 5 przeniosło się do nowej siedziby c dla ciebie. Anne-Elisabeth Lemoyne w towarzystwie Pierre’a Lescure’a, Mohameda Bouhafsiego, Patricka Cohena i Bertranda Chamereau daje specjalne występy z To zależy od Ciebie Każdego wieczoru od 20:00 do 21:00.

Podczas swojej edycji w środę, 22 maja, powitała gospodarza, którego obsadziła centralna postać jej programu ekipa filmowa Oh miłość. Aby go promować, przyjechał reżyser Gilles Lelouch Z Adele Exarchopoulos, François Civil, Mallory Wanek i Malik Fricka przed wielkim występem spodziewanym w czwartek, 23 maja.

Kiedy wymieniła nazwiska swoich gości, Anne Elizabeth Lemoine była zaskoczona. Ruszyli w stronę stołu, zanim zdążyłeś się z nimi wszystkimi przywitać: „Mój start trwał tak długo, że nie było mnie tam, aby cię przywitać…”pożałował osoby, która flirtowała z jego felietonistą Bertrandem Chameroyem, międzynarodową gwiazdą.

Gdy goście rozsiedli się na planie, gospodyni zwróciła się do Adele Exarchopoulos. „Nie martw się, przebiorę się!”Powiedziała mu. Obserwacja, w której widzowie nie mogli być bardziej precyzyjni. Na ujawnienie przez aktorkę ostatecznego powodu trzeba było poczekać kilka minut.

„Powinieneś wiedzieć…” : Adele Exarchopoulos potępia Anne-Elisabeth Lemoine, moment dyskomfortu we Francji 5

Adele Exarchopoulos nie wahała się ujawnić na antenie tego, co Anne-Elizabeth Lemoine powiedziała jej poza anteną, kiedy przybyła na plan: „Od dawna sprawiacie, że umieramy ze śmiechu. Nie umieramy, umieramy ze śmiechu! Nie zawsze miałeś talent do rozśmieszania ludzi w filmach. Nie zawsze miałeś okazję Zrób to.” Och, wplątałem się w coś skomplikowanego…”– oznajmił jako pierwszy gospodarz. Jak zażartowała aktorka: „Jesteś w rozsypce, Babeth!”

„Powinieneś wiedzieć, że kiedy przybyłem, Babeth, ona mnie pocałowała i (powiedziała): Zamierzasz się zmienić?!Dodała, zanim zwróciła się do stewardessy. „Mówiłem, że nie uważam cię za zdrajcę i że powiem to na planie!” Nadawczyni nie kryła przed widzami swojej irytacji i przyznała: „Dobrze, dziękuję…”.

Ostatecznie Adele Exarchopoulos się nie zmieniła. – I to sprawiło, że poczułeś się komfortowo?– zapytała Anna Elżbieta Lemoine. Gość odpowiedział twierdząco. François Civil nie krył swoich halucynacji w obliczu takiej sekwencji: „Czy to próba?!”zainicjować. Gospodarz był zadowolony i odpowiedział: „To dla ciebie chwile C-księżycowe! Wiesz, jesteś stałym bywalcem!” Widzowie też nie powinni być zaskoczeni!

READ  Pixar Animation Studios zwalnia 14% swoich pracowników, aby skupić się na filmach