Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fort Boyard: Vincent Lajave powraca jako Megagaf

Na horyzoncie pojawiła się nowa sekwencja poślizgu. Według naszych informacji Vincent Lagave wróci W „Fort Boyard”. A raczej o najsłynniejszej fortecy Charente-Maritime: dawna gwiazda TF1 przebrana za Megagaf zaprezentuje gry wodne zespołom kandydatów, którzy przybyli, aby zebrać jak najwięcej bojarów do stowarzyszenia.

Jego koncepcja wydarzenia: opanowanie górnej deski, deski wbijanej w powietrze przez dwa strumienie wody, dla klucza zawieszonego na kilka metrów. Niemal niemożliwa do wykonania misja dla wielu postaci, w tym Enory, mimo że kilka razy wypiła kielich i do ostatniej sekundy przykuli potrawy z brzucha.

Zdjęcia z 10 maja

Nieobecny w zeszłym roku, Vincent Lajave dokonał imponującego wejścia do Fort Boyard w 2018 roku. Pasjonat sportów wodnych i mechanicznych, zasugerował producentce Alexii Laroche-Joubert, aby uczyniła z tego mocną część programu. Obok niego, Gospodarz mógł liczyć na obecność swojego syna RobinaKto robi zdjęcia.

Znajdziemy też Williego Rovelli. Komik i gospodarz France Bleu ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że 32. edycja „Fort Boyard” będzie kręcona zawsze od 10 maja. Przestrzegając bardzo rygorystycznego protokołu zdrowotnego. To Olivier Maine zagwarantuje na kolejny rok prezentację tej wspaniałej letniej stodoły, która czasami wygrywa na szczycie sesji. Po stronie kandydatów odbywa się również proces selekcji. Mała tajemnica podczas pandemii.

W międzyczasie Vincent Lajave obecnie kręci dla TF1 nowy odcinek „Camping paradis” z Laurentem Ournac. Jak ogłosiła Télé Loisirs, gra Jo Narboni, przełęcz, która dociera do obozu wraz z żoną Carmen i ich cyrkiem.

READ  Kate i William na Ibizie: Okrutna przeróbka księżnej Cambridge podczas wakacji z przyjaciółmi