Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Florent Bagni zmaga się z nieoperacyjnym rakiem: te szokujące szczegóły ujawnia TPMP

W środę, 26 stycznia, zespół TPMP przypomniał oświadczenie Florenta Bagniego złożone dzień wcześniej, podczas którego ten ostatni ujawnił, że ma raka płuc. Miriam Palumba, zastępca dyrektora działu widowni, ujawniła nowe odkrycia dotyczące stanu zdrowia piosenkarki.

We wtorek Florent Bagni ogłosił, ku zaskoczeniu wszystkich, że ma guza płuc. „Muszę ogłosić całkiem specjalne ogłoszenie, nie będę mógł śledzić mojej trasy z okazji 60. rocznicy i będę musiał odwołać wszystkie moje koncerty z powodu problemów zdrowotnych.Sprawdź piosenkarza w filmie, zanim dodasz: „Właściwie właśnie zdiagnozowano u mnie guza w płucu… rakowiaka, który jest bardzo niesympatyczny i nie można go operować, więc muszę przejść do sześciomiesięcznego protokołu chemioterapii i prześwietleń.”, 60-letni piosenkarz w filmie opublikowanym na swoim koncie na Instagramie Florent Bagni musiał odwołać trasę koncertową, aby skupić się na leczeniu, i zaznaczył, że nadal będzie obecny w następnym sezonie The Voice, ponieważ ma Wszystko zostało nagrane wcześniejWedług Miriam Palumby, Zastępcy Dyrektora Pionu Publiczności, obecnej w Grupie TPMP, Ponadto podczas kręcenia nowego sezonu The Voice piosenkarz dowiedział się o powadze swojej choroby.Florent Bagni dowiedział się, że ma raka płuc na początku stycznia”.wyjaśnia Myriam Palumba przed dodaniem:W połowie stycznia udał się z żoną do specjalisty do Paryża, aby sprawdzić, czy pracuje, czy nie, a kiedy nagrał ostatnią audycję The Voice, w ten piątek, otrzymał wyniki od specjalisty. Dzwoni telefon, odbiera i spada werdykt: Rak nie działa ”.

Florent Bagni: To jest odwaga, którą wykazał podczas kręcenia The Voice

Okropne wieści nie powstrzymują Florenta Bagniego przed kontynuowaniem zdjęć, dzieląc się informacjami z innymi jurorami i Nikosem Aliagasem, którzy udzielają mu pełnego wsparcia. Według Myriam Palomy, Florent Bagni musi wejść do kliniki w ten czwartekaby rozpocząć leczenie, które obejmuje „20 sesji chemioterapiiŻyczmy piosenkarzowi dużo odwagi i siły!

READ  Zdjęcia i wideo fajerwerków z 14 lipca 2023 r. na Wieży Eiffla w Paryżu

narzędzie do pobierania

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo